Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

yak zrobiti g rlyandu z pov tryanih kul ok 1 - Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

В наш час відкриття нових магазинів і торгових центрів не проходять без прикрас у вигляді арок з повітряних куль. Також часто їх використовують на весіллях і дитячих святах. Як правило, замовляють їх у вже готовому вигляді в спеціалізованих студіях, ось тільки коштують такі послуги недешево. Якщо ви хочете заощадити, то можна зробити такий декор самостійно — це цілком вам під силу, адже виготовляється подібний декор з досить простої технології і багато часу у вас не займе. Як зробити гірлянду з повітряних кульок своїми руками — розглянемо в цій статті.

Переваги вивчення технології виготовлення повітряних гірлянд

Щоб зробити гірлянду з повітряних кульок самостійно, варто знати особливості технології, адже це вміння може стати в нагоді вам під час оформлення дитячого свята або будь-якої іншої важливої події. Така прикраса зробить будь-яке приміщення оригінальним і незабутнім.

Перевагами використання таких гірлянд є:

 1. Дешевизна. Повітряні кулі і кульки, з’єднані між собою в оригінальні гірлянди, дозволяють швидко оформити приміщення навіть в рамках обмеженого бюджету. Ніякий інший спосіб досягти такого результату не дозволить.
 2. Використання на наймасштабніших заходах. Якщо знати, як робити такі повітряні гірлянди, то можна оформити своїми руками проведення як скромного, так і досить великого свята, наприклад, відкриття великого підприємства або проведення корпоративного заходу.
 3. Виготовлення займає мінімум часу. Зробити в’язку куль можна всього за десять хвилин, що дозволить красиво оформити навіть свято, рішення про проведення якого було прийнято зовсім недавно.
 4. Довговічність. Якщо все правильно зробити, то готовий прикраса зможе простояти від кількох днів до кількох тижнів, при цьому, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.
 5. Універсальність. Такими прикрашати гірляндами можна не тільки приміщення, а також машини. Після торжества їх можна зняти без пошкодження з будь-якої конструкції.

Важливо! Якщо ви хочете заощадити, то можна зняти декор, обережно здути кульки і відправити їх до наступного свята на зберігання.

З чого виготовляються святкові гірлянди?

Насправді, гірлянди можна робити не тільки з повітряних кульок, але і навіть з паперових компонентів. Їх просто склеюють або складають із щільного паперу і нанизують на волосінь або міцну нитку. Виглядають такі прикраси ошатно і красиво, але тільки особливою довговічністю вони не відрізняються, тому використовуються тільки один раз.

Гірлянди паперових матеріалів

Зробити елементи декору можна з паперових стаканчиків, які просто нанизуються один на одного. Цей варіант найбільш простий і недорогий.

Важливо! Самий головний плюс такої гірлянди – оригінальність, але для таких заходів як відкриття магазину або офісу вона не підійде. Стаканчики неможливо поєднувати з класичної суворої обстановкою.

yak zrobiti g rlyandu z pov tryanih kul ok 2 - Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

Святкові гірлянди з куль і ниток

Як би там не було, найбільш прийнятним і оптимальним варіантом прикраси свят вважаються гірлянди з повітряних куль. Виглядають вони красиво і урочисто, досить довговічні і можуть використовуватися кілька разів. Тому плануючи провести якесь рекламне захід або сімейне торжество, не забудьте запастися великою кількістю повітряних кульок.

Важливо! Якщо у вас в запасі буде багато кульок, то ви будете впевнені, що зможете в будь-який момент полагодити гірлянду, в екстреному порядку замінити сдувшиеся або зруйновані елементи.

Якими бувають гірлянди з кульок?

Дуже важливо врахувати, перш ніж розглядати, як зробити гірлянду з кульок, що існує кілька різновидів. У процесі їх створення можна на свій розсуд змінювати діаметр, тобто надувати кульки не на повний розмір, варіювати їх товщину і габарити.

Святкові гірлянди бувають таких видів:

 • Плоскі. Застосовують їх рідко, в основному в якості заготовок для оформлення тематичних заходів. Використовують їх зокрема для прикраси арок.

Важливо! Краще не вибирати для оформлення колон, стовпів і створення різних фігур. Тому важливо визначитися з метою застосування кожного елемента.

 • Об’ємні. Застосовуються практично повсюдно, на будь-яких святах і урочистостях, бо вони відмінно гармонують з усіма типами інтер’єрів і приміщень.

Важливо! Круглі гірлянди ідеальні комбінації з іншими різновидами прикрас.

 • З линколунов. Такі елементи ідеальні для створення всіляких написів і цифр, оскільки вони мають по два хвостики. У багатьох випадках такі гірлянди просто незамінні. Ними прикрашають центри величезних приміщень з високими стелями.

Як виготовити самостійно гірлянду з повітряних кульок?

Знаючи в деталях, як зробити гірлянду з повітряних кульок своїми руками стандартного типу, надалі можна буде братися за виготовлення більш складних, навіть комбінованих композицій. Головне — дотримуватися певної інструкції.

Обов’язково купіть наступні атрибути:

 • Рибальську волосінь.
 • Кульки.
 • Компресор або насос для надування куль.
 • Скотч.
 • Міцну мотузку.

Поетапне виготовлення прикраси з куль:

 • Спочатку необхідно надути кульки. Природно, краще це робити за допомогою насоса або компресора, тому що деталей потрібно багато, а надути їх самостійно практично нереально.

Важливо! Щоб створити конструкцію з зв’язок по 4 кульки на один метр, вам знадобиться 15-40 кульок, в залежності від їх початкового розміру.

 • Приступаємо до зв’язування куль. Зв’яжіть по 4 кульки. Найбільш простий варіант – надувати по дві кулі і перекручувати їх хвостики між собою.

Важливо! Якщо будуть виникати труднощі, то рекомендується скористатися волосінню і канцелярською гумкою.

 • Продовжуємо складання першого ланки нашої гірлянди. Необхідно хвостики кульок з’єднувати в центрі. Після — слід відцентрувати ланка, а саме перекрутити між собою складові частини конструкції.
 • Пов’язуємо всі ланки воєдино. Якщо ви плануєте, що готове прикраса буде по довжині приблизно 6 метрів, то основу створити можна і з волосіні. У більш великих конструкціях використовується тонка мотузка.
 • Тепер натягуємо між двома рухомими елементами основу, наприклад, у вигляді колон. Потім необхідно послідовно виконувати найпростіші операції: надягати в’язку з чотирьох кульок на основу і пересувати до центру гірлянди, після цього перекручувати між собою кулі, між якими, власне, і пройшла мотузка або волосінь. Кожна пара при цьому кріпиться тільки окремо.
 • Всі інші зв’язки виконуються за такою ж технологією. Але важливо пам’ятати, що їх необхідно відразу кріпити до основи, щоб наші складові елементи нікуди не зміщувалися. В результаті у вас вийде повітряна спіраль.
 • Готову гірлянду можна встановити на потрібне місце. Зробити це необхідно надійно, щоб вона виглядала красиво і не стала причиною нещасного випадку.

Відеоматеріал

Дотримуйтесь правил виготовлення таких конструкцій, і готовий результат по своїй оригінальності і зовнішньому вигляду перевершить всі ваші очікування!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *