Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

В наш час відкриття нових магазинів і торгових центрів не проходять без прикрас у вигляді арок з повітряних куль. Також часто їх використовують на весіллях і дитячих святах. Як правило, замовляють їх у вже готовому вигляді в спеціалізованих студіях, ось тільки коштують такі послуги недешево. Якщо ви хочете заощадити, то можна зробити такий декор самостійно — це цілком вам під силу, адже виготовляється подібний декор з досить простої технології і багато часу у вас не займе. Як зробити гірлянду з повітряних кульок своїми руками — розглянемо в цій статті.
Переваги вивчення технології виготовлення повітряних гірлянд
Щоб зробити гірлянду з повітряних кульок самостійно, варто знати особливості технології, адже це вміння може стати в нагоді вам під час оформлення дитячого свята або будь-якої іншої важливої події. Така прикраса зробить будь-яке приміщення оригінальним і незабутнім.
Перевагами використання таких гірлянд є:
- Дешевизна. Повітряні кулі і кульки, з’єднані між собою в оригінальні гірлянди, дозволяють швидко оформити приміщення навіть в рамках обмеженого бюджету. Ніякий інший спосіб досягти такого результату не дозволить.
- Використання на наймасштабніших заходах. Якщо знати, як робити такі повітряні гірлянди, то можна оформити своїми руками проведення як скромного, так і досить великого свята, наприклад, відкриття великого підприємства або проведення корпоративного заходу.
- Виготовлення займає мінімум часу. Зробити в’язку куль можна всього за десять хвилин, що дозволить красиво оформити навіть свято, рішення про проведення якого було прийнято зовсім недавно.
- Довговічність. Якщо все правильно зробити, то готовий прикраса зможе простояти від кількох днів до кількох тижнів, при цьому, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.
- Універсальність. Такими прикрашати гірляндами можна не тільки приміщення, а також машини. Після торжества їх можна зняти без пошкодження з будь-якої конструкції.
Важливо! Якщо ви хочете заощадити, то можна зняти декор, обережно здути кульки і відправити їх до наступного свята на зберігання.
З чого виготовляються святкові гірлянди?
Насправді, гірлянди можна робити не тільки з повітряних кульок, але і навіть з паперових компонентів. Їх просто склеюють або складають із щільного паперу і нанизують на волосінь або міцну нитку. Виглядають такі прикраси ошатно і красиво, але тільки особливою довговічністю вони не відрізняються, тому використовуються тільки один раз.
Гірлянди паперових матеріалів
Зробити елементи декору можна з паперових стаканчиків, які просто нанизуються один на одного. Цей варіант найбільш простий і недорогий.
Важливо! Самий головний плюс такої гірлянди – оригінальність, але для таких заходів як відкриття магазину або офісу вона не підійде. Стаканчики неможливо поєднувати з класичної суворої обстановкою.
Святкові гірлянди з куль і ниток
Як би там не було, найбільш прийнятним і оптимальним варіантом прикраси свят вважаються гірлянди з повітряних куль. Виглядають вони красиво і урочисто, досить довговічні і можуть використовуватися кілька разів. Тому плануючи провести якесь рекламне захід або сімейне торжество, не забудьте запастися великою кількістю повітряних кульок.
Важливо! Якщо у вас в запасі буде багато кульок, то ви будете впевнені, що зможете в будь-який момент полагодити гірлянду, в екстреному порядку замінити сдувшиеся або зруйновані елементи.
Якими бувають гірлянди з кульок?
Дуже важливо врахувати, перш ніж розглядати, як зробити гірлянду з кульок, що існує кілька різновидів. У процесі їх створення можна на свій розсуд змінювати діаметр, тобто надувати кульки не на повний розмір, варіювати їх товщину і габарити.
Святкові гірлянди бувають таких видів:
- Плоскі. Застосовують їх рідко, в основному в якості заготовок для оформлення тематичних заходів. Використовують їх зокрема для прикраси арок.
Важливо! Краще не вибирати для оформлення колон, стовпів і створення різних фігур. Тому важливо визначитися з метою застосування кожного елемента.
- Об’ємні. Застосовуються практично повсюдно, на будь-яких святах і урочистостях, бо вони відмінно гармонують з усіма типами інтер’єрів і приміщень.
Важливо! Круглі гірлянди ідеальні комбінації з іншими різновидами прикрас.
- З линколунов. Такі елементи ідеальні для створення всіляких написів і цифр, оскільки вони мають по два хвостики. У багатьох випадках такі гірлянди просто незамінні. Ними прикрашають центри величезних приміщень з високими стелями.
Як виготовити самостійно гірлянду з повітряних кульок?
Знаючи в деталях, як зробити гірлянду з повітряних кульок своїми руками стандартного типу, надалі можна буде братися за виготовлення більш складних, навіть комбінованих композицій. Головне — дотримуватися певної інструкції.
Обов’язково купіть наступні атрибути:
- Рибальську волосінь.
- Кульки.
- Компресор або насос для надування куль.
- Скотч.
- Міцну мотузку.
Поетапне виготовлення прикраси з куль:
- Спочатку необхідно надути кульки. Природно, краще це робити за допомогою насоса або компресора, тому що деталей потрібно багато, а надути їх самостійно практично нереально.
Важливо! Щоб створити конструкцію з зв’язок по 4 кульки на один метр, вам знадобиться 15-40 кульок, в залежності від їх початкового розміру.
- Приступаємо до зв’язування куль. Зв’яжіть по 4 кульки. Найбільш простий варіант – надувати по дві кулі і перекручувати їх хвостики між собою.
Важливо! Якщо будуть виникати труднощі, то рекомендується скористатися волосінню і канцелярською гумкою.
- Продовжуємо складання першого ланки нашої гірлянди. Необхідно хвостики кульок з’єднувати в центрі. Після — слід відцентрувати ланка, а саме перекрутити між собою складові частини конструкції.
- Пов’язуємо всі ланки воєдино. Якщо ви плануєте, що готове прикраса буде по довжині приблизно 6 метрів, то основу створити можна і з волосіні. У більш великих конструкціях використовується тонка мотузка.
- Тепер натягуємо між двома рухомими елементами основу, наприклад, у вигляді колон. Потім необхідно послідовно виконувати найпростіші операції: надягати в’язку з чотирьох кульок на основу і пересувати до центру гірлянди, після цього перекручувати між собою кулі, між якими, власне, і пройшла мотузка або волосінь. Кожна пара при цьому кріпиться тільки окремо.
- Всі інші зв’язки виконуються за такою ж технологією. Але важливо пам’ятати, що їх необхідно відразу кріпити до основи, щоб наші складові елементи нікуди не зміщувалися. В результаті у вас вийде повітряна спіраль.
- Готову гірлянду можна встановити на потрібне місце. Зробити це необхідно надійно, щоб вона виглядала красиво і не стала причиною нещасного випадку.
Відеоматеріал
Дотримуйтесь правил виготовлення таких конструкцій, і готовий результат по своїй оригінальності і зовнішньому вигляду перевершить всі ваші очікування!