Як зробити кухоль з паперу?

yak zrobiti kuhol z paperu 1 - Як зробити кухоль з паперу?

Оригінально оформлена декоративна гуртка, самостійно виготовлена з паперу, є відмінним варіантом, який можна піднести в якості невеликого подарунка на якесь свято або урочисту подію. Крім того, такий виріб може бути з успіхом використане для зберігання різних дрібних аксесуарів і милих дрібничок. Процес виготовлення паперової чашки порівняно простий і не займає багато часу. Не більш ніж за двадцять хвилин ви можете створити неповторну і оригінальну річ з паперу своїми руками. У даній статті ми детально розглянемо, як зробити кухоль з паперу або картону своїми руками.

Як зробити декоративну кухоль з паперу?

У всі часи подарунки, які виготовлялися своїми руками, вважалися найкращими. Навіть якщо з першого разу не завжди все виходить гладко і красиво, не варто впадати у відчай, оскільки завжди можна переробити, головне — мати для цього бажання. Подарунки, виготовлені своїми руками, вкладається любов і бажання зробити приємний сюрприз, природно, він буде оцінений по достоїнству. Якщо проявити фантазію і прикласти старання, то досить банального подарунку у формі гуртки можна надати цікавий і оригінальний вигляд.

Перед тим, як приступити до виготовлення декоративної гуртки з паперу, потрібно попередньо підготувати необхідні матеріали та інструменти:

 • щільний аркуш картону заздалегідь обраної колірної гами, бажано однотонний;
 • лист декоративного паперу відповідного кольору;
 • 3 брадса;
 • стрічка для прикраси, має атласну основу, або будь-який інший декоративний елемент;
 • лінійка;
 • кулькова ручка;
 • ножиці для паперу;
 • фігурні ножиці;
 • клей-олівець.

yak zrobiti kuhol z paperu 2 - Як зробити кухоль з паперу?

Розглянемо процес виготовлення декоративної гуртки:

 1. Спочатку на кольоровому картоні необхідно викреслити прямокутник, який має відповідні розміри: довжину — 27 см, ширину — 13 див. Після цього його слід вирізати.
 2. З виворітного боку вирізаною фігури через кожні 3 см кульковою ручкою нанести поперечні лінії, які позначають лінії згину.
 3. Від верхнього краю оформленої заготовки відступити 9 см і провести подовжню лінію.
 4. Після цього слід зігнути кольоровий картон по намічених лініях.
 5. У нижній частині прямокутника з меншої сторони потрібно зробити надрізи, які повинні доходити до горизонтальної лінії.
 6. Тепер на декоративному папері необхідно накреслити вісім однакових прямокутників, які відповідають наступним розмірами: довжина — 8,5 см, ширина — 2,5 см. Вирізуйте їх.
 7. Цими прямокутниками обклеїти кожне ребро майбутньої гуртки.
 8. Крайні ребра виготовляється вироби склеїти між собою таким чином, щоб у вас утворився циліндр.
 9. Щоб оформити дно кружки, необхідно скласти і склеїти виступаючі противолежащие один одному “хвостики”.
 10. Тепер переходимо до виготовлення ручки. Для цього можна застосувати залишки картону, з якого слід вирізати смужку 14 на 2,5 см. По краю ручки можна обрізати фігурними ножицями — так вона буде оформлена хвилястого варіанті.
 11. Застосовуючи брадси, можна приєднати ручку до нашого виробу. Найкраще прикріплювати до найбільш щільному сегменту. Подвійне ребро при склеюванні чашки якраз служить таким місцем.
 12. З атласної стрічки потрібно зв’язати бант, який за допомогою брадсов слід прикріпити до гуртку. При бажанні можна додати і інші декоративні елементи.

Декоративна гуртка з паперу готова!

Як зробити чашку з паперу?

Для виготовлення чашки з паперу необхідно підготувати наступні матеріали:

 1. аркуш паперу;
 2. шаблон чашки, заздалегідь роздрукований на принтері комп’ютера;
 3. ножиці для паперу;
 4. клей-олівець;
 5. булавка;
 6. ручка або олівець.

Розберемо покрокові дії, як зробити чашку з паперу:

 • Виготовити ручку, яка є найбільш складним елементом чашки. З заздалегідь підготовленого шаблону, який по вашому розсуду можна завантажити, а потім роздрукувати на принтері, вирізати три відповідні заготовки.
 • Далі у довгій деталі необхідно зігнути краю.
 • Тепер у самих ручок потрібно зігнути краєчки.
 • Потім довгу заготовку слід склеїти з одним елементом, так званої “загогулиной”.

Важливо! При склеюванні можуть проглядатися сліди клею, не варто хвилюватися — коли наш виріб повністю підсохне, слідів клею видно не буде.

 • Наступний етап полягає в приклеюванні другий “закарлюки”. За утворені з іншого боку зігнуті ярлички надалі потрібно буде приклеїти ручку до майбутнього виробу.
 • Тепер ручку відкладаємо в сторону і починаємо вирізати дві заготовки, так звані “млина”.
 • Далі слід зігнути бічні частини. У середній частині кожної “млини” бажано проколоти маленький отвір, щоб порівняно легко їх було поєднати строго по центру.

Важливо! Не потрібно склеювати ці дві заготовки в центрі. Якщо присутні певні труднощі, то для зручності можна скористатися шпилькою, яку дуже акуратно потрібно прикріпити в центрі деталей.

 • Після цього приклеїти утворені згини на кожен елемент крила “млина”. Таку процедуру треба проводити дуже обережно, щоб не стався якийсь зсув однієї деталі щодо іншої.
 • Тепер переходимо до склеювання між собою всіх крил нашої “млина”.

Важливо! Якщо в процесі творчості виявилося, що край виробу не зовсім рівний, то по краю майбутньої чашки можна пройтися ножицями для паперу і вирівняти його.

 • Після цього необхідно виготовити так звану підставку. Для цього потрібно вирізати невеликі “млина” і склеїти їх точно таким же чином, як і велику чашку.
 • В результаті творчого процесу вийшли три основні деталі: ручка, підставка і заготівля чашки. Тепер необхідно їх всі разом склеїти. Почати потрібно з підставки, а потім перейти до приклеювання ручки.
 • Для виготовлення кришечки потрібно вирізати дві деталі, у довгій заготовки зігнути боковушки. Тепер слід акуратно склеїти обидві деталі.

Чашка готова!

Як зробити чашку з картону?

Застосувавши картон, можна створити міцнішу чашку. Для виготовлення такого виробу нам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • Папір або картон. В якості вихідного матеріалу можна скористатися пакувальними коробками для продуктів, для яких застосовується картон різної щільності і якості.
 • Ножиці для різання паперу і відповідний ножик.
 • Клейовий пістолет або звичайний клей.
 • Паперовий скотч.
 • Газети для пап’є-маше.
 • Серветки для декупажу.
 • Пензлики і фарби.
 • Шаблон чашки, який потрібно завантажити, а потім роздрукувати на принтері.

Розглянемо поетапний процес, як зробити чашку з картону своїми руками:

 1. Спочатку контури чашки перенести з підготовленого шаблону на відповідний картон, і застосувавши ніж, вирізати заготовку.
 2. Після цього потрібно склеїти між собою краю секцій чашки, потім вставити дно та приклеїти до нього нижню частину підстави, так званий обідок.

Важливо! Для запобігання просвітів, які можуть утворюватися в чашці в місцях склеювання, необхідно з обох сторін виробу використовувати паперовий скотч. Їм треба проклеїти основу і гарненько при цьому притиснути.

yak zrobiti kuhol z paperu 3 - Як зробити кухоль з паперу?

В принципі, наш виріб готовий. Але якщо ви хочете створити гарну річ, то потрібно додатковий час, щоб оригінально оформити декоративну чашку:

 1. Необхідно підготувати з газет і клею певну масу пап’є-маше. Крок за кроком потрібно обклеїти наш виріб як зовні, так і з внутрішньої сторони. Вибираємо товщину чашки — це грає роль для нанесення кількості шарів на нашу оригінальну річ.
 2. Коли повністю висохне пап’є-маше, можна приступити до окраси нашого виробу. Все залежить від вашої творчої фантазії і креативних ідей. Існує багато цікавих методик оформлення: можна обклеїти чашку незвичайними картинками з глянцевих журналів, застосувати техніку декупажу, використавши креативну серветку, нанести зображення, виконані фарбами у вигляді натюрмортів і пейзажів, а можна просто прикрасити стразами або незвичайно красивою оттеночной тканиною.
 3. Ручка чашки повинна бути прикрашена відповідним чином, тільки після цього її можна приклеїти до нашого виробу.

У завершенні процесу виріб слід покрити лаком.

При бажанні таких чашок можна виготовити кілька штук. Причому кожен особистий подарунок повинен бути прикрашений особливим чином і не повторюватися.

Кружка з паперу в подарунок на 23 лютого

Для чоловіків в якості подарунка можна піднести декоративну кухоль, виконану своїми руками. Розглянемо ще один варіант подібного вироби.

Необхідно підготувати наступні матеріали:

 • кілька аркушів картону з попередньо підібраною кольоровою гамою;
 • кольоровий папір;
 • ножиці для різання паперу;
 • фігурні ножиці;
 • лінійка;
 • клей-олівець;
 • ярлик від пакетованого чаю;
 • простий олівець;
 • не друкарська ручка;
 • скотч.

Як зробити кухоль з картону в подарунок на 23 лютого:

 1. Для прикладу необхідно підготувати лист картону фіолетового кольору і вирізати прямокутник з розмірами 15 на 20 див.
 2. З кожної сторони нашої фігури відступити від краю 3 см і провести ручкою, що не пише, лінії згину.
 3. Тепер слід по намічених лініях загнути краю.
 4. Далі виріжте дві смужки: жовту, яка має ширину 1,5 см, і зелену шириною — 1 див.
 5. Після цього ці заготовки приклеїти внизу картону.
 6. Далі вирізати з картону червоного кольору кілька кружалець.
 7. Потім ці елементи потрібно наклеїти зверху.
 8. Тепер слід загнути по 1 см всередину з двох боків заготовки.
 9. Після цього з золотистого картону з розмірами 6 на 9 см потрібно оформити ручку. Для цього картон потрібно зігнути навпіл, склеїти його і намалювати ручку.
 10. Коли клей висохне, можна вирізати необхідну деталь.
 11. Наступною процедурою буде оформлення підстави. Для цього нам знадобиться золотистий картон з розмірами 10 на 15 див.
 12. Тепер необхідно склеїти верхню частину виробу і підстава. З одного боку гуртки потрібно буде приклеїти ручку.
 13. Від чайного пакетика слід відрізати ярличок і приклеїти його скотчем з внутрішньої поверхні нашого виробу.

Кружка, оформлена своїми руками до свята, готова!

Як зробити кухоль з паперу в техніці орігамі?

Слово “орігамі” в перекладі з японської мови означає “мистецтво складання паперу”. З моменту появи паперу виникла і техніка орігамі. Дуже давнє майстерність складання фігурок з паперових листів є мистецтвом створення цілісної композиції.

Як зробити кухоль з паперу:

 • Спершу необхідно підготувати квадратний листок паперу.

Важливо! Якщо ви маєте стандартний аркуш формату А4, то вам слід взяти будь-який куточок папери і підтягти його до протилежної сторони. Таким чином повинен вийти подвійний трикутник і залишитися одинарний прямокутник. Саме його і потрібно відрізати, щоб отримати гарний квадратний аркуш паперу.

 • Зігніть аркуш навпіл по діагоналі, щоб вийшов подвійний трикутник.
 • Загніть правий куточок вийшла форми так, щоб його кінчик стосувався центру протилежної сторони трикутника.
 • Повторіть цю дію і з лівим куточком фігури.

Важливо! У результаті — обоє зігнутих кута повинні становити пряму лінію. Саме тому слід дуже акуратно і уважно згинати папір.

 • Зігніть передню частину верхнього трикутника так, щоб він перекрив раніше складені невеликі трикутнички.
 • Другу частину верхнього трикутника загніть тому.

Красива і оригінальна гуртка з паперу в техніці орігамі готова!

Відеоматеріал

У цій статті ми вам розповіли різні способи, з яких ви зможете вибрати більш цікавий для себе варіант, щоб зробити кухоль з паперу своїми руками на подарунок до різних подій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *