Як зробити відбілювач в домашніх умовах

Зробила нещодавно за порадою свекрухи відбілювач.

Хочу поділитися з вами секретом, бо це щось. Такий ефект не отримувала ні від одного дорогого засобу. Всі плями пішли, а колір став просто неймовірний, як ніби річ з магазину.

yak zrobiti v db lyuvach v domashn h umovah 1 - Як зробити відбілювач в домашніх умовах

Приготування просто примітивне, так і інгредієнти теж. Кухонні рушники й подібні речі, де переважають жирні плями, відпере гірчиця. 2 ст. л. гірчичного порошку розчинити в літрі гарячої води і дати настоятися. Процідити, розвести в необхідній кількості води і замочити рушники на ніч.

Прати зазвичай. Рушники побіліють і продезинфікують, а малюнок стане тільки яскравіше. Білі речі жовтіють від старості або прання. Рада, як відбілити запрану білизна, простий – разом з порошком у воду потрібно додавати нашатирний спирт. Навіть старі речі після кількох таких процедур «помолодшають».

Шовкові і вовняні речі замочіть в розчині: на 10 літрів води 50 г прального порошку, 6 ст. ложок солі, столову ложку нашатирного спирту і стільки ж 3-хпроцентной перекису водню.

Потримати одяг годин п’ять після чого прати в режимі делікатного прання. Гольфи і шкарпетки можна замочити в теплій воді, додавши туди 2 ст. ложки борної кислоти — це відмінна профілактика від грибкових захворювань. Так можна вибілювати і маєчки. Потім прати в звичайному режимі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *