Як зшити чоловічі труси своїми руками для початківців? Викрійки для пошиття будинку

yak zshiti cholov ch trusi svo mi rukami dlya pochatk vc v vikr yki dlya poshittya budinku 1 - Як зшити чоловічі труси своїми руками для початківців? Викрійки для пошиття будинку

Жарким літом ні одному захиснику не обійтися без стильних, вільних шорт. Такий предмет одягу, зшитий вами власноруч, стане для вашого чоловіка ідеальним подарунком і вже точно не залишить його байдужим. Майстер-клас, як зшити чоловічі труси своїми руками для початківців, викрійки для швидкого виконання роботи, багато корисних порад ви знайдете в цій статті.

Будуємо викрійку

Перед тим, як приступати до викрійці, треба зняти деякі мірки:

 • Напівобхват талії — Ст.

Важливо! Буква означає напівобхват, Про — обхват.

 • Напівобхват стегон (по лінії сідниць) — Сб.
 • Довжина виробу — Ді.

Перед початком роботи в лівому верхньому куті міліметрівки потрібно поставити точку А. Від цієї точки з двох сторін потрібно провести дві лінії — горизонтальну і вертикальну.

Далі потрібно виконати наступні кроки:

 1. Від зазначеної точки вниз відкладаємо відрізок, довжина якого буде такою ж, як мірка Ді. Ця точка буде називатися Н.
 2. Далі зазначаємо лінію кроку. Від самої верхньої відкладаємо величину мірки Сб і додаємо 3 див. Назвемо цю позначку літерою “Б”. Далі з цієї точки проводиться горизонтальна лінія (назвемо її БГ1) — вона і буде лінією кроку. НН1 — 2 см. З точки з назвою Н1 проводимо лінію, яка буде паралельна АТ.
 3. Перейдемо до ширини талії і передньої половини. Від мітки А вправо відкладаємо по проведеній лінії мірку Сб і додаємо 3 см — мітку назвемо Т. З зазначеної точки проведемо перпендикуляр до нижнього краю аркуша. Коли ця лінія перетнеться з лінією кроку, ставимо мітку H2. Точки H і H2 з’єднаємо трохи увігнутою лінією. ТТ1 має довжину 1 див. Точки A і T1 з’єднуємо прямою рискою.
 4. Ширина кроку, передньої половинки. Тепер від Б1 потрібно відкласти праворуч 0,1 мірки Про і додати 5 мм — точку назвемо буквою Р. Довжина від Б1 до Б2 буде складати 9 см (точка допоміжна). Тепер треба з’єднати мітки Б2 і Р увігнутою лінією, а ГН2 — прямий.
 5. Тепер, щоб зшити чоловічі труси своїми руками викрійки, потрібно накреслити задню половину. Довжина відрізка Т1Т2 буде становити рівно 2 див. Мітки Р і Т2 з’єднуємо рівною межею, від точки Т2 продовжимо її вище. Тепер від Т2 потрібно відкласти до 4 см і поставити точку A1 так, щоб A1 і T2 були на відстані один від одного на 4 см. А, А1 з’єднуємо прямою рискою.
 6. Ширина кроку задній частині буде складати 4 см (відрізок ГГ1).
 7. Ширина низу — 3 см (відрізок H1H2).
 8. Тепер відкладаємо від точки Г1 вниз і вліво 10 мм. Г1Г2 — 10 мм.
 9. Подовжуємо крокову лінію задньої половинки. H3H4 = 10 мм. Мітки H і H4 з’єднуємо трохи увігнутою лінією, точки A1 і Г2 — трохи опуклою лінією

Розкроюємо виріб

Нижня білизна розкроювати потрібно на матеріалі зі швом на боці. Ви можете скроїти в розгорнутому вигляді без шва збоку, за умови, якщо ширина тканини дозволяє це зробити.

Важливо! Можливо, ви задавали собі питання: з якої тканини зшийте чоловічі шорти або труси? І те, і інше виріб рекомендується виготовляти з бавовняного матеріалу, адже він, як ніякий інший, пропускає крізь себе чисте повітря.

Під час розкрою на матеріалі потрібно залишити припуски:

 • На підгин нижній частині трусів — 20 мм.
 • На збірку поверху — 40 мм
 • За 10 мм на інші шви.

Гумка повинна мати ширину 3 див. Відміряється вона по обхвату талії чоловіки (має бути невеликий натяг).

Важливо! За бажанням разом з гумкою можна вставити шнурок.

Виготовлення шорт

У цьому розділі буде описано, як зшити чоловічі шорти своїми руками викрійки для початківців. Насправді, пошиття шорт і трусів для чоловіків майже не відрізняється один від одного. З цієї причини розглянемо більш простий спосіб виготовлення такого предмета одягу. Такий спосіб підійде, якщо ви хочете зробити вашому чоловікові сюрприз, чому і мірки брати у нього не зовсім зручно.

Викрійка

Щоб не мучити себе кресленням викрійки, ви можете просто взяти інші шорти коханої людини і обвести спочатку передню, а потім — задні половинки.

Важливо! Не варто забувати, що до цього всього треба додати припуски на шви по 10 мм і 40 мм на підгин низу і гумки.

Вам потрібні будуть як передня частина шортів, так і задня. Якщо ви сумніваєтеся в якості подібної роботи, перенесіть викрійку на аркуш паперу — доведеться витратити чимало часу, але зате такий креслення прослужить вам не один раз.

Важливо! За бажанням ви можете викроїти кишеню потрібної форми і розміру, однак необхідно врахувати, що зверху потрібно залишити припуск для подгибки на 20 мм, з інших боків по 5-10 мм.

yak zshiti cholov ch trusi svo mi rukami dlya pochatk vc v vikr yki dlya poshittya budinku 2 - Як зшити чоловічі труси своїми руками для початківців? Викрійки для пошиття будинку

Пошиття

Коли всі деталі будуть викроєні, а потім вирізані з тканини, необхідно обробити всі зрізи, щоб матеріал не осипався. Зробити це краще бічним швом або швом-зигзагом.

Для того щоб зшити чоловічі шорти, необхідно слідувати наведеним алгоритмом:

 1. Розгладити припуски на кишені у внутрішню сторону.
 2. Прошити кишеню вгорі і пришити туди ж частина липучки.
 3. На задню половинку вироби пришити другу частину липучки — орієнтуйтеся на те, де буде розташовуватися кишеню.
 4. Пришити кишеньку до задньої частини виробу.
 5. Додати бічними сторонами дві половини, зшити їх один з одним, використовуючи прямий шов на машинці.
 6. Запрасувати їх в одну і ту ж сторону.
 7. Прокласти черговий декоративний шов по стороні заутюжки, щоб зафіксувати її. Така дія робимо на обох штанинах.
 8. Зшити крокові шви, потім заутюжте їх.
 9. Остаточно зшити штанини з двох сторін.
 10. Запрасувати шви в одну сторону, пройтися по ним декоративним швом, відступивши 5-8 мм він прямого шва.
 11. Зробити подгибку низу виробу.
 12. Обробити верх для того, щоб вставити гумку.
 13. Після того, як буде вставлена гумка, її потрібно прошити.

Шорти готові!

Важливо! Не забудьте також прошити отвір, яке було для неї залишено.

Відеоматеріал

З даної статті ви дізналися, як зшити чоловічі шорти і труси. Продовжуйте творити і радувати своїх близьких своїми оригінальними роботами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *