Як зшити плаття з відкритими плечима?

yak zshiti plattya z v dkritimi plechima 1 - Як зшити плаття з відкритими плечима?

Багато дівчат влітку хочуть виглядати легко і невимушено, адже це — найспекотніша пора, для якої характерна одяг вільного крою, що дозволяє відчувати себе максимально комфортно. Річна обновка своїми руками — прекрасний варіант. Для того щоб ви не ходили по магазинах у пошуках подібної одягу, ми розповімо, як зшити плаття з відкритими плечима. У такому вбранні ви будете самої чарівною, ніжною і романтичною натурою. Сукня з воланами на плечах — відмінне рішення для літнього відпочинку! Його можна носити не тільки в якості повсякденного одягу, а і для урочистих заходів. Сьогодні ми розглянемо кілька варіантів пошиття такого чудового виробу.

Сукня з воланом на плечах своїми руками

Відмінною особливістю даного виду одягу є простота пошиття. Для його виготовлення ви витратите невелику кількість часу (близько 2-х годин) і витратного матеріалу, заощадивши при цьому неабияку суму грошей.

Матеріали та інструменти:

 1. Тканина (колір на вибір).
 2. Нитки в тон.
 3. Сантиметрова стрічка.
 4. Білизняна гумка.
 5. Голка.
 6. Ножиці.
 7. Кравецькі шпильки для сколювання.
 8. Праска.
 9. Швейна машинка.
 10. Оверлочна машинка (якщо є в наявності).

yak zshiti plattya z v dkritimi plechima 2 - Як зшити плаття з відкритими плечима?

Техніка пошиття:

 • Визначаємося з довжиною і шириною річного сукні. Для цього знімаємо мірки, вимірюючи свої параметри (напівобхват грудей, талії, стегон, довжина і ширина пройм). Операцію проробляємо з допомогою сантиметрової стрічки.
 • Вирізаємо чотири рівносторонніх прямокутника, які і будуть служити деталями для нашого вбрання. У нас вийшло 2 деталі для основи сукні (довжина 90 см і ширина 66 см), 2 деталі для пошиття волана (довжина 132 ширина-32 см).

Важливо! В даних вимірах ми врахували всі припуски на шви (на основі 3 см, на рюше — 2 см). Для прикладу будемо кроїти плаття своїми руками для дівчини, яка носить 48 розмір одягу.

 • Зшиваємо деталі основи по бічних сторонах, залишаючи верхню частину виробу не застроченным. Це стосується і пройм, які також потрібно залишити поки що без обробки, відступивши від верху сукні 25 см (довжина пройм). Разутюживаем і обметываем шви. Тепер прокладаємо ту саму оздоблювальну строчку по бічних проймам.
 • Беремо в руки прямокутну деталь для воланів і зшиваємо його бічні зрізи, разутюживаем, а після — обметываем шви.
 • З’єднуємо кравецькі шпильками середину основи і рюшів, отримуємо наряд Т-форми.
 • Підверніть один раз вгору вироби, залишаючи не застроченную область в 1,5 см для протягування білизняний гумки.
 • Тепер прийшов час виміряти гумку. Її довжина — довжина обхвату плечової колу. Втягає гумку у вільний верхній край основи, з’єднуємо її кінці обметочным швом і проробляємо сходинку на швейній машинці.
 • Тепер підшиваємо низ рюшів і наряду швом вподгібку або обробляємо край оверлочным або зигзагоподібним способом.

От і вся робота! Тепер ви знаєте, як зшити плаття з воланом зверху! Це — відмінна ідея для романтичного побачення з коханою людиною.

Як пошити блузку з відкритими плечима?

Як легко і швидко пошити блузку з воланами на плечах своїми руками? Де взяти зрозумілу схему викрійки виробу? Про це ми вам зараз і розповімо, розглянувши детальний майстер-клас. У такому одязі ви будете неймовірно жіночною, а чоловіки не будуть давати вам проходу.

Матеріали та інструменти:

 1. Тканина улюбленого кольору шириною завдовжки 50 см і шириною 1, 5 см (42 розмір).
 2. Гумка.
 3. Коса бейка
 4. Нитки в тон тканини.
 5. Нитки для обметуванням.
 6. Сантиметр.
 7. Шпильки.
 8. Голка.
 9. Ножиці.
 10. Крейда або змилок.
 11. Крейдяна дошка.
 12. Оверлок.
 13. Швейна машинка.

yak zshiti plattya z v dkritimi plechima 3 - Як зшити плаття з відкритими плечима?

Хід роботи:

 • Готуємо тканину до розкрою. Продекатируем матеріал (перевіряємо на усадку), проутюживаем праскою з максимальною віддачею пара. Якщо для блузи з рюшами ви використовуєте натуральну тканину, наприклад шовк, то радимо змочити його в теплій воді, злегка віджати, висушити і проутюжить на мінімальній потужності.
 • Так як наша блуза з воланами прямого вільного крою, то ми орієнтуємося на викрійку розміру моделі з нагрудної вытачкой. Відзначаємо глибину вирізу на вже готовою викройкою. Переносимо зазначені кордону на тканину за допомогою крейди або невеликого обмылка.
 • Складаємо матеріал навпіл лицьовими сторонами всередину кромками один до одного, просуваючись по частковій нитки. Винятком може бути поперечне розташування волокон основи або напрям малюнка. Розкладаємо отримані викрійки спинки і полички на тканини і поєднуємо середини деталей зі згинами на матеріалі.
 • Обводимо нашу викрійку, трохи приталиваем її по бічних лініях.

Важливо! Якщо ви хочете зшити дуже вільну блузу, то не виконуйте цю дію, а приступайте до наступного.

 • Відзначаємо надбавки: по бічних швах — 2 см, по верхньому і нижньому краю — 1,5 див.

Важливо! По лінії пройми ми навмисно не додаємо припуски в силу того, що її край ми будемо обробляти косою бейкой.

 • Викроюємо смужки для побудови воланів із залишків тканини шириною 15 см + 1,5 см на подгибку і довжиною дорівнює обхвату верхній колу плечей, помноженому на 2 (для складання верху сукні).

Важливо! При нестачі тканини викроїте смужку з кількома швами, які повинні знаходитися з нижньої частини полички.

 • Переводимо всі зазначені кордону з однієї частини на іншу за допомогою крейдяної дошки. Сметываем, сточуємо, а потім заутюживаем виточку припусками у верхньому напрямку. Сметываем і прошиваємо зрізи з боку полички, заутюживаем їх спинку.
 • Робимо осноровку виробу, яка потрібна для того, щоб можна було внести зміни після попередньої примірки сукні. Поєднуємо між собою бічні шви, складаємо їх шпильками. Надягаємо сукню, перевіряємо відповідність швів і відчуття комфортності. Якщо виріб вам десь тисне або ви хочете зробити виріз на горловині спереду або ззаду, проробляємо додаткові операції.
 • Тепер обробляємо пройми косою бейкой.
 • Обробляємо волан. З’єднуємо деталі рюшу так, щоб вийшов один цільний коло. Обметываем зрізи на оверлоці, а потім заутюживаем їх. Оформляємо нижній зріз рюшу зигзагом або вузькою обметочниє рядком.

Важливо! Для виконання цієї операції можна сміливо використовувати косу бейку, мереживо, шиття або тасьму.

 • Прокладаємо дві паралельні машинні строчки по верхньому зрізу рюшу, трохи послабивши верхню нитку.
 • Тягнемо за кінці нижніх ниток, щоб зібрати збірку волана. Збірка повинна відповідати вашому обхвату верхній плечевй колу.
 • З’єднуємо волан з основним виробом, приклавши його лицьовою стороною всередину. Поєднуємо верхній зріз сукні зі зрізом рюшу, складаємо шпильками, сметываем і з’єднуємо волан з нарядом (по спинці і поличці) швом 1,5 див. Притачиваем волан по збірці між двома рядками, щоб рівномірно розподілити зібрану смужку і уникнути попадання рядків на зовнішню сторону виробу.
 • Направляємо припуски в бік наряду. Закріплюємо їх рядком, дотримуючись відстані 1,5 см від з’єднувального шва вироби з воланом.
 • Вставляємо гумку, трохи розтягуючи її, закріплюємо кінці.
 • Пришиваємо гумку в плечовій області до припуск рюшу зигзагоподібної рядком, тримаючи гумку в натягнутому стані.
 • Відгинаємо надбавку на виворітну сторону і закріплюємо припуски білизняний гумкою звичайної машинною строчкою з лицьового боку виробу.
 • Надягаємо блузку і перевіряємо силу натягу гумки. Регулюємо комфорт, пересуваючи гумку на поличці і спинки. Обрізаємо надлишки гумки.
 • Обметываем нижній середовищ блузки на оверлоці, а потім підгинаємо край на 1 см, щоб прострочити його на швейній машинці.

Відеоматеріал

Тепер вас не буде хвилювати питання, як зшити літнє плаття з воланами, адже ви вже познайомилися з простими інструкціями по його виготовленню. Повірте, в такому вбранні з відкритими плечима ви будете самої чарівною!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *