Як зшити спідниця з фатину для спідниці-сонце?

yak zshiti sp dnicya z fatinu dlya sp dnic sonce 1 - Як зшити спідниця з фатину для спідниці-сонце?

Самим важливим, незамінним, одночасно непомітним аксесуаром до будь-якого весільного, пишному, дитячого сукні є під’юбник. Він має масу достоїнств, створює обсяг, надає форму, додає краси, робить образ більш скромним, витонченим, вишуканим. Крім того, ця деталь неймовірно важлива для святкових суконь у стилі казкових принцес. Не менш шикарно виглядають короткі сукні з пишними спідничками. Тому в цій статті ми розглянемо найпопулярніші ідеї, як зшити спідниця сукні.

Як пошити простий спідниця?

Вам не потрібні ніякі особливі навички, інструменти, головне — набратися терпіння, і у вас вийде чудова нижня спідниця під сукню. Спідниця своїми руками виготовляється всього у декілька кроків:

 • Зняття мірок. Необхідно визначити довжину подъюбника і обхват стегон. Щоб обчислити ширину талії, необхідно помножити обхват стегон на коефіцієнт складання. Як правило, її величина коливається від 1,5 до 3,5 разів. Тут вже вирішуйте самі, наскільки пишну спідницю ви хочете отримати в результаті.

Важливо! Врахуйте, чим жорсткіше матеріал, тим менше буде даний коефіцієнт. Довжина ж вироби вимірюється від талії до бажаної довжини. Головне — щоб він вийшов коротше сукні.

 • Переносимо мірки на тканину. Згідно мірками візьміть відрізок матеріалу прямокутної форми. Можна використовувати будь-яку тканину, яка добре тримає форму. Попередньо її слід відпарити, щоб під час прання готовий виріб не село.
 • Обробка швів. Бічні зрізи обробіть подвійним швом або стачайте допомогою обметуванням. Верхні і нижні зрізи слід обробити швом із закритим зрізом у підгинку. На верхньому зрізі обов’язково залиште місце для протягування гумки.

Важливо! Щоб спідниця краще тримала форму, простежте, щоб нижній підгин був ширшим.

 • Завершальний етап. Добре отпарьте всі шви. Вставте гумку, її кінці стачайте один з одним в кільце.

Готово!

Як пошити пишний під’юпник самостійно?

Сукню можна зробити пишним тільки двома способами – використовувати кільця або велику кількість шарів тканини. Прийнято вважати, що багатошаровість більш доречна у випадку з короткими сукнями, не надто пишне. Нижче ми наведемо два прикладу пошиття нижньої спідниці – з кільцями, з фатину.

Використання фатину

В даному розділі ми розглянемо, як зшити спідниця з фатину для спідниці сонце. Це — найбільш поширена модель сучасних суконь, зокрема серед дітей. В цьому випадку вам не потрібно буде обсяг в області стегон для виготовлення нижньої спідниці. Основний виступатиме спідниця-полусолнце і фатиновые оборки.

Необхідно придбати підкладкову тканину, наприклад шовк або бязь і фатин. Потім все робіть по наступній схемі:

 • Зробіть виміри області талії, виміряйте довжину спідниці-полусолнца, враховуючи пишність майбутнього вироби з тканини викроїте її. Обробіть верх.
 • Залиште місце для гумки, якщо, звичайно, ви не віддали перевагу іншому варіанту застібку, блискавки або ґудзиків.
 • З фатину необхідно викроїти бажану кількість рядів воланів. Самий верхній ярус повинен прикривати шов закріплення самого нижнього ярусу на кілька сантиметрів. У зв’язку з цим висота воланів визначається шляхом обчислення відстані між сусідніми ярусами.

Важливо! Вузькі оборки надають пишність, але часто сильно стирчать під тканиною самого сукні, широкі — навпаки, надають силуету округлості.

 • Довжина виробу безпосередньо залежить від обраної пишноти. Найпишніших повинна бути нижня оборка, тому її довжину сміливо можна множити на три.
 • Далі необхідно зшити в кільце кожну викроєні збірку по боковому зрізу. Обробити Низ.
 • Щоб стягання вийшло рівномірним, прокладете по кілька рядків верхніх зрізів. Прітачать стягнуті кільця до бажаного розміру. Закладки можна робити без використання машинки, і тільки потім прострочіть.
 • Залишається тільки разом з сукнею приміряти під’юбник.

Важливо! Якщо він сильно плутається, то доведеться пришити вантаж, наприклад, м’яку дріт, зробивши невелику куліску.

yak zshiti sp dnicya z fatinu dlya sp dnic sonce 2 - Як зшити спідниця з фатину для спідниці-сонце?

Використання сітки на кільцях

Якщо ви боїтеся, що будете на важливому заході весь час плутатися у величезній кількості шарів спідниці, то розгляньте ще один вдалий варіант, як зшити під’юбник з сітки для пишної спідниці. Майстер-клас, наведений нижче, ґрунтується на використанні кілець.

Сама по собі техніка проста:

 1. Викроїте з сітки бажаної пишноти спідницю. Власне, від цього залежить і кількість, довжина кілець. В якості основи можна використовувати ту ж спідницю-полусолнце, сонце або шестиклинку. Клини при цьому повинні бути рівні четвертій частині кола.
 2. Пояс може триматися на зав’язках або резинці, або взагалі можна вшити спеціальну потаємну блискавку.
 3. Залишається тільки закріпити з допомогою атласної стрічки кільця.
 4. Виверніть навиворіт готовий під’юбник. Прикріпіть до низу кільце. Приколіть шпильками зверху стрічку, щоб вона повністю перекривала. Потім пристрочите стрічки по всіх зрізах.
 5. Інші обручі закріпіть на однаковій відстані.
 6. Тепер виверніть виріб на лицьову сторону.

Важливо! Щоб надати йому округлу форму, пришийте оборки, причому їх ширина повинна відповідати відстані між сусідніми кільцями. Що стосується довжини, то тут вибір індивідуальний.

Як зробити під’юпник для дитячого платтячка?

Це — прекрасне рішення, якщо у вашої дитини не знайшлося іншого наряду для відвідування якогось урочистого заходу, дитячої вистави чи ранку. Малятка в таких нарядах відчуваю себе справжніми принцесами.

Насамперед ознайомтеся з принципами цього процесу:

 • Якщо раніше ви таких речей не шили, то заздалегідь продумайте, щоб готовий виріб не топорщилось, не сковувало рухів, не кололося.
 • Тепер визначитеся з тканиною — це може бути шовк, мереживо, сітка або фатин. Але саме сітка або фатин найкраще тримають форму, практично не рвуться і створюють ідеальний обсяг.
 • Наступний крок – визначення обсягу, тобто кількості клинів.

Як зробити пишний під’юпник для дитячого сукні? — Схема проста і дозволяє виготовити виріб досить швидко:

 1. Настрочив кожну збірку з фатину під рівнем підстави спідниці. В принципі, фатин можна збирати чи не збирати на сходинку.
 2. Заколіть рівномірно смужку основи і фатиновую оборку. Прострочіть все на машинці.
 3. Визначтеся з серединою кожної сторони і отцентруйте шматочки тканини.
 4. Основа повинна збиратися таким чином, щоб отримати відстань у 5-8 див.
 5. Потім під лапку машинки закладаються складання і прострачиваются. Попередньо необхідно з’єднати всі яруси. У такому разі фатин не буде злітати в процесі обметуванням воланів.

Корисні поради

Тепер вам точно зрозуміло, як зшити під’юпник для пишної спідниці для дівчинки самостійно, не вдаючись до допомоги професійної швачки. Наведемо вам декілька порад щодо:

 • Вибору кольору. Цим елементарним правилом не можна нехтувати. Відтінок тканини, з якого ви зробите під’юпник, повинен бути трохи темніше основного кольору сукні, в іншому випадку — ваша дитина буде виглядати негарно з-за просвечивающейся нижньої спідниці фатину.
 • Кількість воланів. Зробити їх слід якомога більше, оскільки, чим пишніше буде виріб, тим нарядно вийде образ.
 • Застосування обручів. Тут кожен сам приймає рішення — використовувати їх чи ні.

Відеоматеріал

Власне, все. При бажанні — кожен зможе виконати таку просту роботу, порадувати себе або свою дитину таким розкішним аксесуаром. Адже тут ми докладно описали, як зшити нижню спідницю для суконь найпопулярніших фасонів, в яких прийнято ходити на дитячі свята, відвідувати урочисті заходи, вечірки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *