Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 1 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Гальмує комп’ютер і ви зовсім не знаєте, що робити? Не знаєте, як очистити комп’ютер до кінця? Рішення у наш час, як відомо, знайти не так вже й складно. Інтернет під рукою спрощує життя завжди. Допоможе з цією проблемою він і тут. Світова павутина наповнена софтом, вирішальним більшість проблем, з якими може зіткнутися простий користувач. Але яка утиліта найкраща для чищення комп’ютері? Давайте знайомитися з різними утилітами для вирішення подібних проблем.

Як привести Windows до стабільної роботи?

Найчастіша проблема — це захаращеність системи, яка призводить до “лагів” і “гальма”. Щоб позбутися від подібного роду проблем, то слід звернутися до чищення системи, причому, не затягуючи з цим.

У вільному доступі є такі варіанти програм:

 • Для регулярного догляду і щоденного чищення ПК у міру засмічення. В цьому випадку процес відбувається безперервно, в автономному режимі. Вам немає потреби відволікатися або зміщати запланований графік роботи.
 • Для повної грунтовного чищення системи. Ці програми більш функціональні, і часто вимагають тимчасової паузи в роботі з ПК.

Розберемося, яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера, і як відбувається повне очищення ПК.

Важливо! Процедури чищення слід проводити регулярно, якщо ви прагнете до стабільної роботи вашого комп’ютера.

Повна чистка комп’ютера

Отже, розглянемо способи повного очищення комп’ютера від сміття, що нагромадилося за допомогою різноманітних утиліт. Познайомившись з матеріалом цієї статті, ви зможете зрозуміти, яка програма краще для чищення комп’ютера. Приступимо до знайомства з переліком найбільш хвалених програм з простору інтернету.

Важливо! Не забувайте, що комп’ютерній техніці періодично необхідна чистка від пилу. Як проводити цю процедуру? Для чого це потрібно? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в нашій статті «Як почистити ноутбук від пилу?».

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 2 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Glary Utilites

Без брехні, дана програма вважається однією з найбільш зручних і має величезний функціонал для чищення персонального комп’ютера від інформаційного сміття:

 • Утиліта не обділена рядом корисних функцій: дефрагментація накопичувача, робота з реєстром, резервні копії файлів операційної системи, пошук дубльованих файлів, видалення вірусів та оптимізація роботи пам’яті.
 • Найбільше радує те, що очистити комп’ютер можна в один клік. Після натискання на відповідну клавішу, софт запропонує зробити швидкий аналіз проблеми. За аналізом підуть повідомлення, що містять інформацію про очищення на жорсткому диску.
 • Glary Utilites допоможе вам позбавитися від зайвої зайнятого простору ще і вкаже на ті програми, які потребують оновлення, дбайливо поділившись посиланнями на джерела.

Важливо! Варто зауважити, що процес “збирання” відбувається досить швидко і вся процедура не займе більше десяти хвилин.

Це — найкраща утиліта для чищення комп’ютера? Вирішувати тільки вам. Функціонал може замінювати величезний комплекс утиліт, що використовуються для оптимізації і підтримки чистоти. Вашим індивідуальним перевагам може задовольнити що-небудь з наступних утиліт.

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 3 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Важливо! Не забудьте замінити термопасту в ноутбуці. Від її якості залежить ефективність теплообміну між радіатором і процесором, що працює в екстремальних режимах. Наша стаття допоможе вам вибрати кращу термопасту для ноутбука.

Advanced SystemCare

Славиться простотою у використанні та легкістю експлуатації для користувачів, які тільки починають своє знайомство зі світом технологій. Прибирання операційної системи і її оптимізація стають справою кількох хвилин. Плюси програми просто очевидні:

 1. Російськомовний інтерфейс.
 2. Підтримка всіх нових версій Windows.
 3. Прискорює роботу системи.
 4. Має тонке налаштування” для більш досвідчених користувачів.
 5. Усуває “дірки” в операційці.
 6. Звільняє багато місця на комп’ютері і відмінно бореться з помилками і З небажаним.

З цією утилітою зможе впоратися будь, що робить її обов’язковою для знайомства.

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 4 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Важливо! У вас є інформація, яку потрібно приховати від інших? Приховати особисті дані на комп’ютері можна, створивши прозору папку на робочому столі.

Revo Uninstaller

Справляється з “правильним” видаленням софта:

 • Може видалити навіть ті програми, які ну ніяк не хочуть видалятися звичайними способами.
 • Арсенал доповнено менеджером автозавантаження і прибиральниками, які займаються тимчасовими файлами в операційній системі.

Важливо! Якщо ви шукали програму для звільнення вільного місця, то можете доповнити список ваших утиліт Revo Uninstaller.

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 5 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Важливо! Приведіть в порядок зовнішній вигляд вашого ноутбука! Почистіть його не тільки всередині, але і зовні. Читайте прямо зараз, з допомогою яких засобів можна позбутися від подряпин.

WinUtilities Free

Варто окремої уваги і дуже виділяється серед своїх “побратимів”. Стане в нагоді на всі випадки життя при роботі з персональним комп’ютером. Тут можна знайти все, що допоможе і досвідченому, і починаючому користувачеві:

 • Очищення жорсткого диска, реєстру, робота з ярликами і видалення програм. Це — лише мала частина списку!
 • У розділі “безпека” ви з легкістю зможете очистити історію відвідувань в браузерах, забезпечити захист програми від сторонніх очей.
 • Безповоротне видалення файлів позбавить вас від “параної”, яка може бути викликана тим, що файли до кінця не втечуть і хтось зможе їх використовувати.
 • Тут ви можете встановити паролі на файли з папками, і знайти повторювані файли, чистити кошик, буфер обміну, виправити помилки, проаналізувавши їх.
 • Програма дуже спритна, що також є невід’ємним плюсом.

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 6 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Ccleaner

Класика. Нічого нового тут не сказати. Серед досвідчених користувачів Ccleaner — ветеран в області питань догляду за системою. Самий примітивний графічний інтерфейс, величезний функціонал роблять дану утиліту невід’ємною частиною програм, встановлених на ваш персональний комп’ютер. За лічені хвилини справляється з очищенням системи практично від усього.

Glary Registry Repair

Якщо вам потрібна робота тільки з реєстром, вам слід звернутися до Glary Registry Repair. Вміє відновлювати нормальну структуру реєстру, займається видаленням з нього записів з помилками. Працює програма і в самих старих версіях Windows, і в самих нових. Аналіз проводиться за одну-дві хвилини, система сканується дуже швидко!

Як ви бачите, можна знайти будь софт на смак і колір. Можливо, найкраща утиліта для чищення комп’ютера знаходиться саме у цьому списку.

yaka util ta naykrascha dlya chischennya komp yutera 7 - Яка утиліта найкраща для чищення комп’ютера?

Важливо! Якщо ви любите користуватися ноутбуком лежачи на ліжку, щоб уникнути перегріву, використовуйте спеціальні підставки. Ми зібрали всю необхідну інформацію, яка стане вам у нагоді, щоб гарну підставку для ноутбука.

Варто використовувати такі утиліти?

Скоріше так, ніж ні. Хоч функціонал програм і розкиданий по стандартним інструментам системи Windows. Навіщо щось шукати, адже компонування потрібних функцій — це дуже зручна річ?

Важливо! До вибору варто підходити грамотно, деякі програми можуть сповільнити роботу Windows. Завжди читайте вимоги!

Відеоматеріал

Тепер ви легко зможете досягти продуктивності, стабільної роботи від вашого персонального комп’ютера. Тримайте вашого “електронного друга” в чистоті за допомогою стандартних та нестандартних засобів читки, і результат не змусить себе довго чекати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *