Який холодильник краще — Атлант або Індезіт?

yakiy holodil nik krasche atlant abo ndez t 1 - Який холодильник краще — Атлант або Індезіт?

Який холодильник краще — “Атлант” або “Індезіт”? — Дані марки холодильних приладів покупці порівнюють досить часто. Функціональність їх схожа, і дизайн агрегатів обох виробників досить непоганий. Так який же вибрати, щоб залишитися задоволеним покупкою надовго? У даній статті ми спробуємо розібратися в цьому питанні і допоможемо вам зробити правильну покупку.

Виробник

 • Білоруський бренд “Атлант” успішно змінив досить популярну в часи Радянського союзу марку холодильників “Мінськ”. Якість продукції перевірена часом, і не поступається багатьом аналогам зарубіжних виробників. Тому він швидко вийшов на сучасний ринок і став досить популярним серед рекламованих брендів. Багато хто при вирішенні питання, який холодильник краще — Атлант або Індезіт, віддають перевагу саме моделей цього виробника з тієї простої причини, що вони обійдуться дешевше.
 • Італійський бренд “Індезіт” є не менш відомим виробником, який випускає комфортну і надійну побутову техніку. Європейська якість деталей приваблює багатьох покупців і, як правило, вони залишаються задоволені своїм вибором.

Обидві фірми пропонують споживачам широкий модельний ряд холодильників, так би мовити, на будь-який смак і для різних фінансових можливостей. Тому вибрати є з чого.

Важливо! Варто зауважити, що холодильники “Індезіт” не завжди виготовляються в Італії. Підприємство має безліч заводів по всій Європі, тому як виготовлення деталей, так і складання агрегатів може здійснюватися в інших країнах.

Порівнюємо холодильник Атлант і Індезіт

Щоб визначити, який холодильник краще — “Атлант” або “Індезіт”, порівняємо дві конкретні моделі цих виробників. Виберемо найбільш схожі агрегати: Атлант МХМ-2808-95 і Indesit RAA N 24(EU).

Загальні характеристики

Обидва холодильника мають ідентичні загальні параметри:

 • Дві однаково розташовані камери.
 • Автоматичну (краплин) і ручну систему розморожування.
 • Один компресор.
 • Клас енергоспоживання А+.
 • Механічна налаштування.
 • Зручні полички для розміщення продуктів зі скла.

yakiy holodil nik krasche atlant abo ndez t 2 - Який холодильник краще — Атлант або Індезіт?

Габарити:

 • Габарити холодильника “Атлант” рівні 154х60х63 см, а це трохи більше, ніж розміри зразка марки “Індезіт” — 140х55х60,6 див.
 • Загальний об’єм холодильника “Атлант” становить 263 л, з яких холодильна камера 202 л, морозильна камера – 53 л.
 • Такий же параметр в холодильнику “Індезіт” дорівнює 226 л, з них на холодильну камеру припадає 180 л, на морозилку — 42 л.

Важливо! Не забувайте, що купити холодильник — це тільки половина справи. Його ще потрібно правильно встановити. Всі вимоги до підбору місця для нього, поради та нюанси ми описали в публікації «Установка холодильника».

Рівень шуму при роботі

Щодо шумності роботи приладів “Індезіт” трохи поступається “Атланту”. Останній працює практично безшумно, з рівнем 39-42 дБ. Рівень шуму холодильника “Індезіт” під час роботи дорівнює 45 дБ.

yakiy holodil nik krasche atlant abo ndez t 3 - Який холодильник краще — Атлант або Індезіт?

Холодильне відділення

Є деяка істотна різниця в оформленні холодильного відділення:

 • Кількість полиць в холодильнику “Атлант” дорівнює 4 штук, тоді як в “Індезіт” їх всього 3.
 • Дверних кошиків білоруський агрегат має 7 штук, а італійська – 4.
 • Додатково Атлант комплектується підставкою для яєць.

Виходячи з вимог практичності, можна сказати, що холодильник “Атлант” краще, ніж “Індезіт”. Але з іншого боку — це суто індивідуальні переваги.

Морозильна камера

На перший погляд морозильні відсіки, які в обох моделях розміщені вгорі холодильника, відрізняються тільки за розміром. Але заглянувши в інструкцію, ви знайдете більш суттєві відмінності:

 • Потужність заморозки холодильники “Атлант” становить 3,5 кг/24 год, а “Индезита” – 2 кг/24 год
 • Особливістю італійської агрегату є здатність автономно зберігати холод в морозильній камері протягом 14 годин.

Важливо! Холодильник — дорога техніка, і його обирають на тривалий час. Подбайте про те, щоб скачки напруги не вивели з ладу важливих елементів приладу. Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, який вибрати стабілізатор напруги для холодильника.

yakiy holodil nik krasche atlant abo ndez t 4 - Який холодильник краще — Атлант або Індезіт?

Який холодильник краще: Атлант або Індезіт? Порада спеціаліста

Розглянувши дві схожі моделі популярних виробників з практично однаковою вартістю, можна сказати, що “Атлант” за своїми параметрами та характеристиками краще, ніж італійська модель.

Важливо! За рейтингом обсягу продажів у 2015 і 2016 році лідирує марка “Атлант”.

Фахівці радять при виборі холодильника враховувати не лише вартість пристрою, але і свої особисті потреби:

 • Великій родині необхідний холодильник побільше. Для однієї людини, невелика модель стане ідеальним варіантом.

Важливо! Якщо приладом будуть користуватися до 5 осіб, то краще вибрати модель з загальним об’ємом не більше 300 л.

 • Варто також враховувати місце розташування агрегату, він не повинен заважати вам або займати половину кухні.

Важливо! Для економії місця на маленькій кухні вибирайте модель з “утопленої” в корпус дверей ручкою.

 • Обов’язково зверніть увагу на розташування морозильної камери, адже багато людей звикли до верхнього розміщення морозильного відділення і не згодні з розташуванням його внизу. Загалом це питання вашої зручності.
 • Один або два компресора. Другий варіант є більш прийнятним, на думку експертів, так як представляється можливість за потреби відключати одну з камер.
 • Система розморожування. Сучасні моделі кухонної побутової техніки марок “Атлант” та “Індезіт” мають різні типи даної системи: ручна, крапельна або No Frost.

Важливо! Догляд за агрегатом з системою No Frost здійснюється значно простіше. А в нашому окремому огляді ми докладно розповіли, якою холодильник краще — No Frost або крапельний.

 • Функція перевішування дверей. Для деяких людей ця можливість дуже важлива. Якщо плануєте незабаром переїхати і ще не знаєте обстановку кухні в новому будинку, то варто купувати холодильну систему з такою функцією. Обидва бренди надають таку можливість своїм покупцям.
 • Рівень шуму — бажано, щоб був низьким. Це ваш комфорт під час перебування в кухні.

Важливо! Краще, щоб рівень шуму не перевищував 40 дБ.

 • Електронне або механічне управління температурним режимом.
 • Під час вибору моделі обладнання обговорюваних виробників уточніть у продавця, чи агрегат такі додаткові функції, як “свіжа зона” або “швидка заморозка”. Такі функції не обов’язкові, але вони дуже практичні і ви обов’язково оціните.
 • Ну і, звичайно ж, варто вибирати конкретно під себе кількість, висоту полиць матеріал для їх виготовлення.

Важливо! Полички зі скла довговічніше і більш зручні в догляді та використанні.

Відеоматеріал

Незалежно від вибору виробника слід пам’ятати, що навіть сама якісна техніка не застрахована від випадкових поломок. Тому вибираючи, який холодильник краще — “Атлант” або “Індезіт”, обов’язково уточнюйте термін гарантійного обслуговування, можливість обміну в разі раптової несправності і наявності сервісних центрів у вашому місті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *