Який мфу краще — Canon або Hp?

yakiy mfu krasche canon abo hp 1 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Багатофункціональні пристрої (БФП) — одні із самих популярних видів домашньої та офісної оргтехніки. Секрет їхнього успіху в тому, що вони поєднують відразу кілька функцій в одному компактному пристрої: сканер, копір і принтер — це не здорово? Однак при виборі можуть виникнути труднощі. Наприклад, якийсь МФУ краще — Canon або Hp? А може віддати перевагу респектабельним “Самсунгу”? Всі питання, що стосуються вибору, докладно описані в статті.

Для чого потрібні БФП?

Багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі копіювальний апарат, принтер та сканер, обходяться набагато дешевше окремо стоять приладів, що дають можливість раціонально обіграти простір на робочому столі. Якщо до порівняно недавнього часу такі пристрої могли собі дозволити тільки заможні люди, то сьогодні вони доступні практично кожному.

Якщо, наприклад, факсимільне пристрій будинку навряд чи згодиться, то копір або принтер — річ необхідна. Роздруковувати матеріали потрібно не тільки школярам чи студентам, але і офісним співробітникам, які з якихось причин не можуть скористатися офісною оргтехнікою.

yakiy mfu krasche canon abo hp 2 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Отже, до переваг МФУ належать:

 • Зручність.
 • Компактність. Порівняно з окремо стоять агрегатами, вони займають у кілька разів менше місця.
 • Доступна ціна.
 • Простота експлуатації. Якщо кожен з окремо розташованих приладів потребу у власному набір драйверів, джерелі живлення і кабелі, то в багатофункціональному пристрої все це зосереджено в одному корпусі.

Важливо! Правда, тут є і недолік. При виході блоку живлення з ладу, весь набір девайсів перестає служити вам. Але до честі МФУ треба сказати, що вони дуже надійні і виходять з ладу досить рідко.

yakiy mfu krasche canon abo hp 3 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Будинок або офіс?

МФУ для дому розраховані на невеликий обсяг роботи. Якщо порівняти гігантські прилади, якими, як правило, користуються у великих компаніях, “домашні” пристосування виглядають, як ліліпут поруч з Гуллівером. Важлива особливість багатофункціональних пристроїв, придбаних для будинку, — можливість друку кольорових фото. Приємний бонус — можливість друку інформації з мобільних пристроїв, карт пам’яті, флешок і т. д. Природно, що вартість приладу при цьому зростає. Тут треба тільки визначитися, який МФУ краще — кенон, нр або епсон.

Вибір за потребами

Кожне МФУ має свої позитивні і негативні сторони. Наприклад:

 • Якщо лазерний пристрій довго простоїть без діла, це ніяк не позначиться на його роботі.
 • Зі струминними принтерами дещо інакше. Сопла картриджів висихають дуже швидко.

Важливо! Звичайно, “струйники” незамінні при друку фотографій, але, якщо вам доводиться друкувати великі об’єми чорно-білої текстової інформації, краще зупинити вибір на лазерному пристрої.

yakiy mfu krasche canon abo hp 4 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Короткий огляд МФУ по компаніям-виробникам

Найпопулярнішою є техніка марок Canon, HP і Epson. Розглянемо ці варіанти більш докладно. Продукція від Epson відрізняється великою різноманітністю моделей. Canon і HP дещо поступаються в цьому.

Важливо! В країнах Європи і в США популярні вироби від “Лексмарк” — недорогі і надійні.

Epson

Конструктивні особливості цієї торгової марки в наступному:

 • Використання п’єзоелектричної технології при виготовленні друкуючих головок. Вони набагато надійніше і довговічніше, ніж термічні. Однак заміна прийшли в непридатність друкуючих головок — задоволення недешеве.
 • Порівняно з Canon і HP, рухомі механічні частини більш надійні. Тому, якщо ви вирішуєте питання, яке МФУ краще — HP або Canon Epson, порівняння буде не на користь перших двох варіантів.
 • Принтери від Epson по праву вважаються самими функціональними.

Важливо! Є і мінус, здатний перекреслити чи не всі наявні переваги: обсяг картриджів в продукції Epson найменший, і перезаправке вони не підлягають.

yakiy mfu krasche canon abo hp 5 - Який мфу краще — Canon або Hp?

HP

На думку багатьох покупців, прилади від HP — це оптимальне співвідношення якості і ціни. Це — недорогі пристрої з дуже пристойною якістю друку. З цієї причини покупці, які вибирають, який принтер краще — HP або Canon, часто віддають перевагу першому варіанту.

Ось ще характерні для HP особливості конструкції:

 • Друкарські головки — термічні, знімні. Термін служби у них такий же, як у картриджів. Всього принтер має 2 картриджа — кольоровий і чорний.
 • Картридж можна заправляти кілька разів.

Canon

Визначаючись, які струменеві принтери краще — Canon чи Epson, потрібно відзначити, що, при всій технологічності, продукція Epson обійдеться дорожче. Картриджі Canon коштують дешевше, ніж для МФУ HP, витримують кілька заправок.

Важливо! Якщо порівнювати якість друку всіх трьох торгових марок, то продукція HP показує найкращий результат.

yakiy mfu krasche canon abo hp 6 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Рейтинг найбільш популярних моделей

Рейтинг самої популярної продукції в 2016-2017 роках складено на основі відгуків покупців.

Canon Pixma MG8240

Бездротове струминне пристрій преміального класу з “розумним” сенсорним екраном, швидкої печаткою фото і можливістю двохстороннього друку. Сканер планшетного типу з датчиком CCD. Є можливість кольорового копіювання.

yakiy mfu krasche canon abo hp 7 - Який мфу краще — Canon або Hp?

HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4729 All-in-One

Струменевий 4-кольоровий прилад, який ідеально підходить для використання вдома або в офісі невеликої компанії. Відрізняється гарною якістю друку, можливістю бездротового зв’язку з мобільними пристроями (смартфони, планшети), зручністю управління. Прилад оснащений ЖК-дисплеєм і підтримкою технології HP ePrint.

Важливо! Можливо також підключення до Wi-Fi-мережі, є функція “кольорове копіювання”.

yakiy mfu krasche canon abo hp 8 - Який мфу краще — Canon або Hp?

Epson WorkForce Pro WP-4530

Кольорове МФУ (є можливість відправки факсів). Ідеально підходить для застосування в офісі невеликої або середньої компанії. Обсяг друку — до 20 тис. сторінок в місяць. Є можливість двостороннього друку. Прилад оснащений сканером планшетного типу, копіром і дисплеєм.

Відеоматеріал

Перед тим, як зробити остаточний вибір, не забувайте і про те, що з часом картриджі доведеться міняти. Оцініть функціонал приладу і його ремонтопридатність. Тільки так можливий об’єктивний вибір.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *