Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 1 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

За вікном настають холоди, а опалювальний сезон ще не починається — ситуація стандартна. Мало кому подобається трястися від холоду під кількома ковдрами, хоч і в цьому є своя романтика. Як підготуватися до морозів, не замислюючись про покупку теплій домашній одяг? Вся увага падає на обігрівачі. Який обігрівач краще для квартири і економічніше? Це питання мучить користувачів вже давно. Постараємося відповісти на це та інші питання, які можуть виникнути при виборі обігрівального пристрою.

Робимо правильний вибір. На що слід звернути увагу?

Абсолютно в кожному будинку повинен бути хоч який-небудь обігрівач. Це пристрій здатний врятувати від холоду в дощі, під час підготовки опалювального сезону і навіть під час зимових суворих морозів. Варіацій моделей дуже багато і це кількість ставить багатьох покупців в глухий кут. Як вибрати той самий прилад, з яким ніколи не хотілося б розлучатися? Для самого правильного вибору доведеться ближче познайомитися з видами цього чудового пристрою.

Важливо! Використання обігрівальних приладів пересушує повітря в квартирі. Дізнайтеся з наших статей, чим це небезпечно для здоров’я і способи боротьби з сухим повітрям:

 • Чим небезпечний сухе повітря в квартирі?
 • Зволожувач повітря з іонізатором.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 2 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Обігрівач на олії

З вигляду такі прилади нагадують найпростіші опалювальні радіатори з секціями. Як ви могли зрозуміти з назви, для якісного теплообміну в таких апаратах використовується спеціальне масло, яке нагрівається аж до стану кипіння.

Особливості вибору:

 • Різні моделі мають різне число секцій, що допомагає при виборі за критеріями споживаної потужності.
 • Деякі прилади не обладнані термостатом, який зазвичай відповідає за самовимкнення при досягненні певної температури, внаслідок чого поверхня розігрівається до 110 градусів за Цельсієм і більше.

Важливо! Якщо ви необдумано вирішите доторкнутися до поверхні приладу, то ризикуєте отримати опік. Саме з цієї причини ми не рекомендуємо вам використовувати такі прилади в своїй квартирі, особливо, якщо ви проживаєте з дітьми. Куди безпечніше виглядає експлуатації моделей, оснащених сучасним термостатом.

 • Якщо вам не сильно сподобався термостат, то можете звернути увагу на ті пристрої, в конструкції яких є таймер включення.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 3 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Споживана потужність, як ми вже згадали, залежить від кількості секцій обладнання. Якщо говорити про плюси масляних обігрівачів, то можна зауважити наступне:

 • Прилад дуже зручний і простий в експлуатації.
 • Такі пристрої дуже ефективно виконують свою роботу.
 • У більшості випадків конструкція дуже надійно виглядає.
 • Компактність тільки додає позитивних відтінків такого придбання.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 4 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Але є у таких приладів і свої мінуси:

 • Деякі моделі можуть сушити повітря, змінюючи баланс мікроклімату в приміщенні.
 • Апарат дуже довго розігрівається, тому миттєвого розігрівання кімнати ви не дочекаєтеся.

З одним з представників класу ви познайомилися, але який обігрівач краще вибрати для дому? Для відповіді потрібно подивитися на інші види.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 5 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Конвектори

Механізм роботи такого пристрою дуже простий. Воно просто має металевий корпус, всередині якого розташований звичайний нагрівальний елемент.

Важливо! У моделях новіші є нагрівач з кераміки, який ніяк не впливає на мікроклімат.

Щоб зрозуміти, який обігрівач краще для квартири і економічніше, треба врахувати, що конвектори абсолютно безшумні під час роботи, а циркуляція повітря просто не може не радувати.

Важливо! Вирішили зупинити свій вибір на конвекторном обігрівачі? Підібрати кращу модель вам допоможе наш огляд «Кращі конвекторні обігрівачі».

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 6 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Очевидні недоліки важко помітити, зате погляньте на плюси:

 • Можливість регулювати температуру.
 • Зручне розміщення на підлозі або на стіні.
 • Відносно невеликі габарити.
 • Мале споживання електроенергії при такій хорошій ефективності роботи.

Важливо! Вибрати підходящий варіант обігрівача для свого житла вам допоможе наш окремий пост «Конвектор або масляний обігрівач — що краще?»

Непоганий варіант для придбання, але який функціонал зможуть запропонувати інші види пристроїв?

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 7 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Тепловентилятори

Кращі обігрівачі для квартири можуть бути там, куди ви ще навіть не дивилися. Познайомтеся з тепловентиляторами, які вкрай швидко нагрівають повітря в невеликих приміщеннях. Такі приладу просто на ура справляються зі своєю метою, тому популярність у них вкрай велика.

Усередині пластикового або металевого корпусу розташований нагрівальний елемент, який виконаний з кераміки або металокераміки. За нагрівальним елементом сидить вентилятор, який спрямовує потік гарячого повітря прямо по об’єму приміщення. Також ви можете вимкнути обігрів і використовувати цей прилад як звичайний вентилятор.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 8 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Вагомі плюси апарату:

 • Дуже малі габарити, що дозволяють вибрати найбільш комфортну зону для розміщення.
 • Дуже швидкий прогрів кімнати.
 • Регулятор температури.
 • Наявність пульта ДУ (дистанційного управління).
 • У деяких моделях присутній обертаючий механізм.

Недолік тут тільки один — високий рівень шуму під час роботи. Так який обігрівач краще вибрати для дому? Розглянемо ще один варіант для повноти картини — інфрачервоний.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 9 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

ІЧ-обігрівачі

Ці побутові електроприлади з’явилися на ринку технологій зовсім недавно. Саме тому деякі споживачі побоюються їх. Якщо на чистоту, то ці моделі не мають ніяких недоліків. Пристрій нагріває не повітря, як це робили попередники, а предмети в кімнаті, які віддають тепло всьому навколо себе. Такий вид гріючих приладів можна монтувати в підлогу, стелю, стіни і т. д. Дізнайтеся більше інформації про цей вигляді обігрівачів у спеціальній статті по цій темі «Кращі інфрачервоні обігрівачі».

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 10 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

Ось вам кілька причин, по яких вам рекомендується придбати саме таку модель:

 • Пожежна безпека діє на сто відсотків.
 • Апарат не сушить повітря.
 • Режим роботи забезпечує потрібний мікроклімат.
 • Споживання енергії просто смішне.
 • Розмістити у будь-якому місці квартири.

yakiy ob gr vach krasche dlya kvartiri ekonom chn she 11 - Який обігрівач краще для квартири і економічніше?

ТОП-3 обігрівачів

Для того щоб вам легше було визначитися, представляємо вашій увазі три кращих обігрівача для квартири на думку наших експертів:

 1. ТЕПЛОФОН ЭРГНА-0,7/220. Цей електронний товариш обладнаний системою терморегуляції, захистом від перегріву елементів і здатний розігріти 17 кв. м. приміщення за лічені хвилини. На жаль, вішається він тільки на стіни. Вартість такого обладнання — 50 доларів.
 2. ТЕПЛОФОН GLASSAR ЕРГН 0,4. Теж досить цікавий варіант для покупки. “Їсть” він близько 400 Вт, вішається і на стіни, і на стелю. Модель також оснащена запобіжниками і має вартість в 55 доларів.
 3. МІСТЕР ХІТ ТЕРМІК З-0,5. Це пристрій призначений для розміщення на стіні і здатна обігріти площу в 10 квадратних метрів. Варто всього лише 30 доларів.

Відеоматеріал

Сподіваємося, що ви обрали собі фаворита, який буде гріти вас зимовими вечорами. Уважно читайте опис до всіх моделей і консультуйтеся з фахівцями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *