Який повер банк краще?

yakiy pover bank krasche 1 - Який повер банк краще?

Які технічні проблеми відчуває споживач при використанні гаджетів? З потужністю заліза всі вже давно добре. З якістю інтернет-з’єднання — теж. Тоді у чому основна проблема? В енергії. Пристрої з кожному роком набувають все кращі характеристики, які потрібно плекати значною ємністю акумулятора. З часом будь-який пристрій почне розряджатися значно швидше, оскільки навіть батареї мають знос. Людство вирішило цю проблему за допомогою портативних акумуляторів, які називаються “повер банк”. Сьогоднішній ринок має тисячі варіацій подібних пристроїв. Все частіше можна натрапити на прилади з ліхтариками, графічними інтерфейсами, навіть зі слотами під карти пам’яті. Але який повер банк краще? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Power Bank

Останнім часом такі пристрої стали дуже актуальні, хоча раніше про них навіть ніхто і не чув. Зовнішній портативний джерело енергії вирішує всі питання, пов’язані з швидкою розрядкою батарей мобільних пристроїв. Виробники чудово розуміють, що споживач все більше затребуваний на придбання таких приладів, тому вони йдуть на хитрощі, до яких починаючий користувач може заплутатися і помилитись, витративши зайву суму грошей.

Пристрій

Перед покупкою, потрібно розуміти, що Power Bank — це не просто літій-іонна батарея. Такі пристрої складаються з:

 • процесорів;
 • індикаторів;
 • мікросхем;
 • корпусу;
 • контролера харчування.

Будь-який з цих компонентів вкрай важливий при виборі.

Безпека

Такий девайс повинен відповідати техніці безпеки, щоб не погубити ваш пристрій при експлуатації і справно працювати протягом дуже довгого часу. Корпус пристрою повинен бути виконаний тільки з якісних і міцних матеріалів, а його габарити повинен бути невеликими, але вміщають достатню потужність для своєї цінової категорії.

Важливо! Виробники без імені навряд чи зможуть дотриматися всі перераховані вище умови при експлуатації, що робить невідомі пристрої не просто невиправдано дорогими, але і небезпечними для вашої техніки і здоров’ю.

Рекомендуємо купувати продукт тільки у того виробника, який встиг завоювати довіру покупців. Показником якості можуть служити голографічні наклейки, серійні номери, які допоможуть відшукати пристрій на офіційному сайті видавця і пересвідчитися в якості.

Ємність

Ємність — це другий за важливістю критерій вибору. Значення місткості варіюються від 2000 мАч до 20000 маг. Саме образ життя повинен визначити майбутній вибір.

Важливо! Варто розуміти, що акумулятори великої ємності вимагають більше часу для підзарядки і мають великі розміри. Моделі з величезною місткістю рекомендуються користувачам, який завжди перебувають у русі і рідко користуються розеткою.

Найбільш популярні моделі мають ємність в 8-12 тисяч маг і підходять більшості. Заряду приладу буде вистачати на 2-3 дні активної експлуатації мобільного пристрою, а заряджати його доведеться за одну ніч. Існують і зовнішні батареї з більшою ємністю. Наприклад, у 50 тисяч маг.

Важливо! Перед придбанням акумуляторів з величезною місткістю, переконайтеся в цьому значенні. Дуже часто виробники обманюють покупців, приписуючи до назв космічні числа. Та й вага такого пристрій повинен бути не менше одного кілограма, що робить його не дуже актуальним.

Визначилися з технічними параметрами? Як вибрати пауер банк для телефону, знаючи їх? Читаємо далі!

Функціональність

Як було написано вище, девайси відрізняються ще й цим. Перерахуємо основні функції, які користувачі вважають найбільш зручними, але не обов’язковими:

 • Додатковий USB-порт. Більшість приладів оснащений декількома однаковими інтерфейсами, які використовуються для підзарядки відразу декількох мобільних пристроїв. Найчастіше кожен вхід підписується значеннями протікаючого струму, виходячи з яких ви можете вибрати пристрій, який заряджати.
 • Ліхтарик на світлодіоді. Доволі приємна річ, яка такою є через компактності пристрою.
 • Цифровий графічний індикатор заряду — це дуже потрібна річ, яка досконально демонструє залишок заряду на пристрої. Але більшість виробників обмежуються простими лампами-індикаторами.

Саме тут варто поговорити про вартість. Найчастіше вартість залежить саме від ємності, потім від функціоналу і тільки потім — від виробника.

Дизайн

Поговоримо про речі, які радують око. Прямо зараз можна зайти у будь-який інтернет-магазин техніки і побачити перед собою тисячі різних колірних рішень. Дизайн, найчастіше ніяк не впливає на вартість і робить Power Bank красивим аксесуаром, який можуть гідно оцінити дівчини.

Форма

Форма корпусу вже давно перестала представляти із себе кутасту коробочку. Зараз повер банк може бути самої вигадливої форми, що пояснюється і зовнішніми, і технічними параметрами.

Сумісність

Який повер банк краще для Айфона? Якщо ви не сильно переживаєте за вартість, можете придбати офіційний, але навіщо переплачувати? Хороший виробник завжди вказує на своєму продукті перелік пристроїв, із якими можна працювати. Найчастіше випускаються універсальні пристрої, які підійдуть для будь-якого мобільного пристрою.

Топ-3 пристроїв

Нижче буде наведено топ-3 найпопулярніших пристроїв Power Bank:

 • Lenovo PB300 — це прекрасне співвідношення ціни, якості та простоти. Ємність цього акумулятора складає 5000 мАч.
 • Xiaomi Mi Power Bank 5000 — це самий продаваний Power Bank бюджетних. Ємність такого приладу становить 5000 мАч. Сам акумулятор чудово справляється з перегрівом і роботою в холоді, що робить його гідним кандидатом.
 • Canon CNE-CPB78. Славиться одночасної зарядкою двох пристроїв відразу. Ємність у цього девайса дорівнює 7800 мАч. Також чудово переносить температури.

Відеоматеріал

Тепер ви маєте загальне уявлення про даних пристроях і без праці зможете підібрати собі саме підходяще. Будьте пильні і не довіряйте виробникам, які не зарекомендували себе на ринку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *