Який принтер краще для друку фотографій?

yakiy printer krasche dlya druku fotograf y 1 - Який принтер краще для друку фотографій?

Не завжди потрібно бути фахівцем в сучасній електронній техніці. Найчастіше вистачає ясного розуміння призначення пристрою і базових знань про принципи його роботи. Але все пізнання впираються в глухий кут, якщо мова заходить про найтонших нюансах роботи. А саме, мова йде про сучасних принтерах, якими забезпечені величезна кількість офісів і квартир. Який принтер краще для друку фотографій? Будь-яка модель зможе якісно впоратися з такою роботою? Для пошуку відповідей на ці питання необхідно знати всі подробиці, якими ми з вами зараз і поділимося.

Види технологій друку фотографій

Найпростіша друк здебільшого тримається на простих лазерних принтерах. Але лазерна технологія друку не призначена для роботи з фотографіями. Якісної фотодруку можна досягти лише наступними технологіями:

 • Струменевий.
 • Термосублимационная.

Але що вибрати з цих двох варіантів? Який принтер краще для друку фотографій вдома? Потрібно розібратися в роботі кожної з цих технологій.

Фотопринтери з струменевою технологією друку

Струменеві принтери вже давно перестали бути рідкістю. Принцип самої технології полягає в розпилюванні чорнила допомогою микросопел друкарської головки.

Важливо! Існують виробники, які використовують пігментні чорнило, а є ті, які віддають перевагу синтетичним барвникам.

Сучасні технології дозволяють вести роботи з різними основами форматів. Такі пристрої займаються не тільки кольоровим друком, вам ніхто не заважає роздрукувати на них і самий звичайний текст.

Важливо! Пристрої виводу інформації з технологією безперервною подачею чорнил обійдуться дешевше, ніж інші моделі. А ціна — це досить-таки вагомий аргумент для вибору приладу додому. Якщо ви шукаєте принтер для розміщення в своїй квартирі, то струменева технологія друку — це ваш вибір.

yakiy printer krasche dlya druku fotograf y 2 - Який принтер краще для друку фотографій?

Сублімаційні фотопринтери

Не так давно на ринку технологій з’явилися нові принтери з сублімаційного технологією виведення друку. Такі пристрої дуже зручні в експлуатації, оскільки мають малі габарити.

Важливо! Тут у картриджах розташовується плівка, на яку нанесені тверді барвники трьох основних кольорів. При температурному впливі цей самий барвник починає сублимироваться до стану газу. Цей газ осідає на поверхні папера і дуже добре на ній фіксується.

Дана технологія дуже зручна, оскільки якість змішування в рази краще, ніж у всіх відомих принтерів.

Важливо! Професіонали віддають перевагу саме таким апаратам, оскільки вони переслідують якість.

Але не варто забувати про недоліки таких пристроїв:

 • Висока вартість друку порівняно із струменевими напиленням.
 • Виникають труднощі при роботі з великими форматами.
 • Навряд чи підійде для роботи із звичайним текстом.
 • Виникає потреба у використанні спеціального паперу, яка відрізняється більш високою вартістю.

Важливо! Якщо ви не боїтеся зайвих витрат, то рекомендуємо вам звернути увагу саме на цю техніку.

Вам так і не стало ясно, на якому принтері краще друкувати фотографії? Ознайомтеся зі спеціальними принтерами для цієї справи.

yakiy printer krasche dlya druku fotograf y 3 - Який принтер краще для друку фотографій?

Лазерні лабораторії

Це — лазерні принтери, які мають незаперечні плюси і мінуси в порівнянні з попередніми кандидатами на покупку:

 • Величезний плюс — це дуже висока продуктивність, яка дозволяє робити за день більше десяти тисяч фотознімків. Також ці пристрої мають саму низьку вартість друку при досить високій якості роботи.
 • Але є дуже вагомий мінус — це ціна самої фотолабораторії. Вартість такого професійного обладнання може досягати кілька десятків тисяч доларів.

Важливо! Такий варіант ближче всього бізнесменам, які хочуть грамотно інвестувати свої капітали.

Формати

Варто приділити увагу тому, з якими форматами паперу працює техніка і яке дозвіл друку вона підтримує. Для того щоб уникнути зернистості на знімках, потрібно звертати увагу на девайси з високою роздільною здатністю.

Важливо! Не зайвим буде відразу розібратися і тим, які матеріали ви будете купувати. В допомогу вам по цій темі треба огляд «Яка фотопапір для принтера краще?».

yakiy printer krasche dlya druku fotograf y 4 - Який принтер краще для друку фотографій?

Вартість витратних матеріалів

Швидше за все, це — один з найголовніших визначальних факторів для вибору пристроїв виведення інформації. Більшість користувачів не відразу звертають увагу на ціну видаткових матеріалів і починають шкодувати про це через деякий час.

Щоб було легше визначитися, варто ознайомитися з наступними порадами:

 • Якщо ви будете рідко користуватися принтером, то можна навіть і не думати про собівартості.
 • Якщо експлуатувати пристрій ви будете часто, то краще віддати переваги девайсів, які вимагають дешеві матеріали для роботи.

СНПЧ вирішили проблему з собівартістю допомогою наявності резервуарів, які є можливість поповнювати. Для таких випадків немає потреби в придбанні дорогих картриджів, можна обійтися дешевим чорнилом.

Важливо! Якщо принтер з технологією СНПЧ неправильно встановити картридж, то з’явиться ризик поломки. Будьте обережні при обслуговуванні пристрою. Підібрати модель такого виду вам допоможе наш рейтинг кращих кольорових принтерів у СНПЧ.

Дозвіл

Гарне дозвіл — це теж невід’ємний критерій для вибору. Але тут слід знати про існування залежності зростання якості і ціни. Дорогі моделі обладнані графічним інтерфейсом, виходом під USB і роз’єм під більшість сучасних фотоапаратів. Якщо ці можливості вам не потрібні, то не обов’язково переплачувати за них гроші і взяти більш простий прилад.

Важливо! Заздалегідь подумайте, чи будете ви використовувати таку техніку виключно для фото або ж і в інших цілях. Можливо, має сенс розглянути покупку хорошого багатофункціонального пристрою. Зрозуміти різницю і переглянути огляди моделей ви можете прямо зараз в статті за посиланням «Рейтинг МФУ для дому».

Який принтер краще для друку фотографій? Варто приділити увагу ще однією характеристикою для відповіді на це питання.

yakiy printer krasche dlya druku fotograf y 5 - Який принтер краще для друку фотографій?

Швидкість роботи

Всі виробники вказують у документах до девайсу такий параметр, як швидкість друку фото. Ця характеристика не повинна звертати на себе багато уваги, оскільки мова йде про чорнове якість роботи. Також ці дані дуже важко порівнювати з-за того, що у різних виробників значення зазначаються по-різному.

Важливо! Пам’ятайте, що будь-яка техніка потребує регулярного обслуговування. Що стосується принтерів і МФУ, рекомендуємо вам залишити в закладках наступні наші статті, інформація з яких стане в нагоді вам в майбутньому:

 • Як почистити принтер?
 • Заміна картриджа.
 • Відновлення картриджа.

Кращі принтери для друку фотографій

Щоб підсумувати, пропонуємо вам ознайомитися із ТОП-3 найкращими пристроями виведення друку:

 1. Epson L805 — це девайс з струменевою технологією, має 6 кольорів для роботи. Вміє працювати з усіма форматами до А4. Має досить високий дозвіл, оснащений СНПЧ і коштує близько 270 доларів.
 2. Canon PIXMA MG6840. Даний прилад працює з п’ятьма кольорами, працює з форматами до А4, на струминної технології нанесення. Має прийнятне дозвіл і коштує 110 доларів.
 3. Canon Selphy CP910. Даний гаджет має відносно маленьке дозвіл, що робить його придатним тільки для роботи з маленькими фотографіями. Максимальний формат A6, а вартість такого пристрою складає приблизно 100 доларів.

Відеоматеріал

У цій статті ми розглянули різні види і моделі принтерів, які стануть прийнятним варіантом для дому. Сподіваємося, вам вдалося прийняти рішення і ви будете задоволені встановленої друкованої технікою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *