Який телевізор краще — LG або Samsung?

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 1 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

У сучасному світі перегляд телевізора є невід’ємною частиною життя для більшості людей. Тому при покупці нової техніки дуже часто виникає питання, який телевізор краще — LG або Samsung, адже саме ці виробники є найбільш затребуваними на ринку побутової техніки подібного спрямування. Популярність цих брендів полягає в якості і цінової категорії товарів. Який телевізор слід купувати, і на які деталі звернути увагу — ви дізнаєтеся з цієї статті.

Правила вибору діагоналі

Вибір діагоналі є одним з головних критеріїв при купівлі телевізора. Розмір екрану впливає не тільки на вартість моделі, але і на якість перегляду. Тому відправляючись за покупкою, слід не тільки знати, який телевізор краще — LG або Samsung, але треба врахувати площу кімнати, у якій буде встановлено телевізор.

Важливо! Для кожного розміру діагоналі існує певне для перегляду відстань. Щоб не зіпсувати зір, дистанція до телевізора повинна бути більше, ніж діагональ, у 2-3 рази.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 2 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Важливо! Хочете вибрати дійсно якісну ТБ-панель? Вам допоможе наш окремий огляд «Кращі телевізори Самсунг».

Поради з вибору:

 • Для невеликої кімнати площею 6-9 квадратних метрів краще взяти модель з розміром екрану 19-20 дюймів.
 • Для більш просторого приміщення підійде пристрій з діагоналлю від 26 до 32 дюймів.
 • У кімнату площею 16 квадратних метрів можна підбирати телевізор з розміром екрану більше 50 дюймів.

Важливо! Дистанція між глядачем і приладом для перегляду моделі з великим екраном повинна бути не більше 2,5 метрів.

Якщо порівнювати телевізори марок Samsung і LG, то за однакову ціну LG пропонує покупцеві діагональ більше на 2 або 3 дюйми. Отже, для якісного перегляду такий телевізор треба буде розмістити далі, ніж модель першого виробника.

Дозвіл екрану і якість зображення

Важливу роль при покупці техніки грає дозвіл екрану. Від цього критерію залежить якість і чіткість зображення.

Важливо! Роздільна здатність – це кількість пікселів (точок) з якого складається картинка. Чим більша кількість пікселів відображається по вертикалі і горизонталі, тим вище чіткість зображення.

На даний момент актуальні такі формати:

 • Full HD (1920х1080);
 • 4k або Ultra HD (3840х2160);
 • HD ready(1280х720).

Важливо! Різниця в якості зображення особливо помітна лише на екранах з дуже великою діагоналлю.

Також слід зазначити, що якщо у вас аналогове мовлення, то дозвіл відеосигналу, який надходить на приймач, часто поступається можливостям екрану.

Важливо! Велике дозвіл екрану потрібно в тому випадку, якщо у вас супутникове телебачення.

Виходячи з цього параметра, важко визначити, що краще — LG або Samsung, так як телевізори обох конкурентів мають гарний дозвіл, забезпечуючи чітке і якісне зображення.

Важливо! Якщо ви прагнете йти слідом за новими тенденціями та віяннями, використовувати всі сучасні можливості техніки, вам точно знадобиться рейтинг телевізорів 4к.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 3 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

 

Час відгуку

У питанні, який телевізор краще — “Самсунг” або “ЛДЖИ”, важливий параметр відгуку дисплея.

Від часу відгуку екрану напряму залежить якість передачі кольору зображення. Чим швидше відгук, тим краще перенесення кольорів. Якщо взяти телевізор з більшим значенням цього параметра, то при перегляді динамічних картин зображення будуть накладатися один на одного, або буде видно шлейф за об’єктами.

Важливо! Час відгуку для телевізорів не повинно перевищувати 8 мілісекунд.

У сучасних моделях для поліпшеного відображення динамічних сцен Samsung використовує такі технології:

 • Clear Motion Rate;
 • 100Гц Motion Plus.

Важливо! Ці технології дозволяють поліпшити передачу кольору і демонстрацію зображення при перегляді швидко рухомих об’єктів.

Якщо порівнювати якість передачі кольору, то тут лідерство все ж тримається за телевізорами LG. Хоча слід зазначити, що глибина і насиченість чорного кольору краще у моделей Samsung.

Важливо! Повністю насолодитися якістю зображення при перегляді цифрового телебачення. Про всі особливості його підключення ми підготували окремі пости на нашому порталі:

 • Цифровий тюнер для телевізора — що це таке?
 • Яку тарілку вибрати для телевізора?
 • Як налаштувати цифрові канали на телевізорі Самсунг через антену?

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 4 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Контрастність

Який вибрати телевізор LG або Samsung? При виборі дисплея ТБ обов’язково звертайте увагу на контрастність зображення. Насолоджуватися повною кольоровою гамою можна лише у випадку автоматичного регулювання яскравості дисплея або при наявності підсвічування ЖК-екрану світлодіодами.

Якщо порівнювати популярні моделі, однакові за вартістю обох корейських виробників LG – 42LB673V і Samsung – UE40F613ОАК, то обидва телевізори мають таку підсвітку. Тому не так важливо, Samsung або LG ви виберете, якщо в назві є приставка LED.

В такому випадку, вам не варто побоюватися, що через недостатню контрастності потрібно затемнювати кімнату для отримання найкращого зображення.

Важливо! Найбільш комфортний перегляд фільмів і телепередач можливий при співвідношенні 5 000 000 до 1 білого кольору до чорного. Але така контрастність є тільки в дорогих моделях цифрових телевізорів. Транзистори приладів середньої цінової категорії мають показниками, в межах 10 000 до 1.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 5 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Яскравість зображення

Загальновідомий факт, що тривале проведення часу перед екраном телевізора або комп’ютера може негативно позначатися на зорі. Щоб уникнути плачевних наслідків, необхідно вибирати телевізор з високим показником яскравості.

Лідером за цим параметром є плазмові панелі. До недавнього часу РК-екрани сильно відставали від них. Але світлодіодне підсвічування дещо вирівняла становище речей. Порівняння телевізорів двох виробників однакових за ціною говорить про рівність цієї характеристики.

Наприклад, LG – 42LB673V і Samsung – UE40F613ОАК мають показник яскравості дорівнює 400 канделам на квадратний метр. Цей показник ставитися до середнього класу транзистора — його цілком можна вважати хорошим.

Важливо! Яскравість завжди слід оцінювати тільки в поєднанні з контрастністю. Співвідношення 10 000 до 1 для контрастності і 400 кд/м. кв. яскравості – практично оптимальне поєднання. В іншому випадку — високий рівень яскравості зробить кольори тьмяним і непоказними.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 6 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Звук

LG або Samsung телевізор з функцією 3D не виправдає ніяких очікувань, якщо звук приладу буде далекий від досконалості. За великим рахунком, цей параметр цифрової техніки для телетрансляції є самим слабким місцем:

 • Компанія Samsung впровадила у свою техніку нову технологію Sports Mode, яка дозволяє насолоджуватися чистим шумом стадіону під час перегляду спортивних змагань, шумом двигунів болідів або плескотом води в басейні при відповідному кадрі.
 • Компанія LG пропонує своїм споживачам підключити до телевізора сучасну аудіосистему.

Важливо! Вибираючи “Самсунг” або “ЛДЖИ” телевізор, не варто брати до уваги моделі з кількістю вбудованих динаміків менше 4 штук, висотою 6 см кожен.

Часто продавці консультанти в магазинах побутової техніки представляють потужність, як один з основних показників звуку. Цей параметр в такому розумінні брати до уваги не варто. Більш значущим в даному випадку буде показник інтенсивності.

Важливо! Як правило, значення цієї технічної характеристики на цінниках не вказують, однак в технічному паспорті завжди можна знайти число поруч з приставкою «І». Чим вище значення інтенсивності, тим краще звук буде мати прилад.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 7 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Важливо! Кіномани можуть насолодитися якісним зображенням і звуком при перегляді фільмів навіть вдома. Сучасна техніка дозволяє це зробити. Головне — правильно вибрати кращий домашній кінотеатр.

Smart

Така приставка в назві телевізора свідчить про можливості використання дисплея в якості монітора комп’ютера. Сказати, що краще — телевізори Самсунг” або “ЛДЖИ”, не можна, так як всі моделі з однаковою вартістю більш високого цінового сегмента мають функцію Smart. Таким чином, ви можете грати на великому екрані в улюблені онлайн-ігри.

Важливо! Кращі моделі телевізорів мають функцію підтримки Wi-Fi. При її наявності можна обходитися без безлічі проводів для підключення дисплея до інтернету і використання телевізора в якості комп’ютера.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 8 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Кут огляду

РК-моделі відрізняються від плазмових вмістом між пластинами. Перші заповнені рідкими кристалами, другі – газом. Клітинки в плазмі самі є джерелом світла, тоді як кристали мають поганий показник прозорості. Звідси і випливає менший кут огляду в рідкокристалічних моделях. Настільки істотний недолік кілька усувається LED-підсвічуванням.

Телевізор LG або Samsung — що краще? Якщо порівнювати вже згадані моделі Samsung – UE40F613ОАК і LG – 42LB673V, то перший дисплей має кут огляду 178 градусів. Що стосується екрану другого «корейця», то він теж не відстає. У разі розміщення глядача практично перпендикулярно дисплею, він побачить тільки натуральні кольори і відтінки.

Важливо! Навіть якщо сидіти збоку від телевізора, ефект негативу не завадить дивитися улюблені ТВ-шоу.

yakiy telev zor krasche lg abo samsung 9 - Який телевізор краще — LG або Samsung?

Дизайн та додаткові можливості

Які телевізори краще — “Самсунг” або LG? Як бачите, за технічними характеристиками вони практично однакові, але не завжди відмінності можна знайти в паспорті пристрою.

Для любителів затишку в домі дизайн інтерфейсу має важливе значення. Можливо, в цьому якась марка здобуде лідерство?

Порівнюючи моделі Samsung-UE40F613ОАК і LG-42LB673V особливої різниці не помітно. Обидві моделі мають чорну рамку і тільки підставки дещо відрізняються за формою.

Важливо! Зовнішність дисплея можна легко поміняти, завдяки винаходу дизайнерів – багета для телевізора.

Кожен виробник прагне оснастити свої моделі додатковими корисними функціями, щоб виділити товар. Проте це складно зробити таким чином, щоб телевізор залишився в своєму ціновому сегменті. Те, що ще кілька років тому було приємним перевагою, сьогодні стало стандартом. Обговорювані моделі мають у своєму функціоналі телегід, таймер, автоматичне регулювання гучності звуку.

Важливо! Стрибки напруги в багатоквартирному будинку негативно впливають на побутові прилади і техніку, можуть призвести до їх поломки. Надійно захистить вашу техніку від таких перепадів можна за допомогою мережевих фільтрів.

Відеоматеріал

Телевізор “Самсунг” або LG — що краще? З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що обидві компанії гідно представляють на ринку побутової техніки свою продукцію. Вибір кожен повинен робити сам, виходячи зі своїх фінансових можливостей, потреб і потреб. Особиста довіра до одного чи іншого бренду також відіграє велику роль. Варто перевірити та відгуки реальних користувачів тієї чи іншої моделі перед покупкою. Можливо, деякі недоліки або переваги, обговорювані на тематичних форумах, стануть вирішальним аспектом вашого вибору. Можна лише з упевненістю сказати, що обидві корейські компанії роблять якісну продукцію, яка прослужить не один рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *