Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

yakiy telev zor krasche samsung abo son 1 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Вибір телевізора завжди вимагає зваженого підходу і докладного вивчення всіх характеристик цієї техніки, адже телевізор — це досить глобальна купівля, так як має відчутну вартість. До того ж, ви купуєте такий девайс на тривалий термін. Серед популярних торгових марок особливе місце займає продукція виробників Samsung і Sony. Ці два бренду є лідерами в галузі телевізійних технологій в плані високої якості, а також його співвідношення з вартістю. Постараємося дізнатися, який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”.

Торгові марки: трохи інформації

Щоб розібратися в якості продукції, давайте спочатку дізнаємося трохи про фірми, які її виробляють.

Sony

Це — японська компанія. Довгий час японське якість не знало конкуренції і цінувалося вище всіх інших виробників. Тому раніше вибір, який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”, навіть не стояв, так як рішення завжди було на користь країни вранішнього сонця”.

Важливо! Якість збірки техніки Sony на належному рівні, країнами, в яких здійснюється монтаж є Словаччина і Малайзія.

Особливістю телевізорів даної торгової марки є стильний дизайн і велика функціональність.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 2 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Samsung

Виробник з Кореї, який стрімко завоював ринок високих технологій. На території країн СНД у цієї компанії є кілька філій, з-за чого вартість стала більш доступною. Цінують покупці і прекрасний інтерфейс Samsung, який дуже зручний.

Важливо! Вітчизняна збірка техніки порадує вас своєю якістю і ціною.

Плюсом компанії Samsung вважають її сервісне обслуговування, так як центрів підтримки користувачів відкрито велику кількість.

Важливо! Деякі моделі телевізорів володіють надмірною яскравістю кольорів, що відноситься до негативного властивості ТБ, але компанія вже робить дії з усунення цієї вади.

У будь-якому випадку обидві ці компанії можуть похвалитися відмінною репутацією і є кращими на ринку техніки.

Важливо! Технічна сторона цифрової техніки дуже важлива, як і якість збірки. Але щоб ТБ-панель органічно вписалася у ваш будинок і перегляд передач, фільмів не доставляв дискомфорту, обов’язково почитайте наступну додаткову інформацію:

 • Кут огляду телевізора.
 • Відстань від телевізора.
 • Дизайн стіни з телевізором.

Який телевізор вибрати: порівняння характеристик

“Самсунг” або “Соні” — що краще? Телевізор необхідно вибирати, грунтуючись на трьох базових параметрах:

 1. В першу чергу, це, безумовно, якості зображення.
 2. На другому місці, варто корисний функціонал і опції ТБ. Це модні нині 3D технології Smart TV.
 3. Ну і по-третє, важливий і дизайн техніки.

Тепер розглянемо всі ці характеристики ретельним чином.

Картинка або якість зображення

Так як пряме призначення телевізора — це показ мультимедіа, то цей параметр найбільш вагомий в процесі вибору. Незважаючи на багаторічний досвід і якість японських моделей, Samsung часом не тільки не відстає за параметрами, але і пропонує техніку з більш кращою картинкою.

Важливо! Останнім часом корейський виробник став випускати вдалі висококонтрастні зразки, які перевершують окремі телевізори Sony.

Звичайно, зважаючи на таку конкуренції, японська компанія докладає значні зусилля в розвиток та вдосконалення високих технологій, що в підсумку дозволяє їм мати свої переваги. Таким прикладом є оснащення моделей “Sony” відмінним покриттям фільтром, а укупі з напівглянсовим покриттям матриці екрана зображення найкращої якості, незалежно від освітлення.

Щоб визначити, який телевізор краще — “Соні” або “Самсунг”, необхідно звернути увагу і на такий показник, як перенесення кольорів.

Важливо! Обидва виробника характеризуються високою якістю передачі кольору, а також насиченою картинкою зображення.

На підставі тестування “ColorChecker” можна з упевненістю сказати, що і “Соні”, і “Самсунг” показують прекрасні результати при перевірці з 24 кольорів.

Можливо, ви помічали при перегляді телевізора, що під час показу картинка часом відстає, гальмує, виникає тремтіння та інші негативні ефекти. Ці недоліки обумовлені таким показником, як швидкість передачі руху. Чим він кращий, тим більш якісніше зображення.

Важливо! Проведені тести, які визначають швидкість передачі руху, довели, що даний параметр практично однаковий в обох концернів.

У будь-якому випадку, підвищити цей показник у “Самсунг” можна, якщо підшукати найбільш оптимальні налаштування режиму. Аналогічно і у моделей телевізорів “Соні”. Швидкість передачі на відмінному рівні, а в режимі “Імпульсний” картинка не має ніяких нарікань, навіть при самому швидкому темпі рухів зображень.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 3 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Додаткові функції

Перегляд телепередач — це далеко не найголовніше завдання телевізора. Сучасна техніка вміє набагато більше! Який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”, за своїм додатковим можливостям?

Важливо! Зараз найбільш затребуваними властивостями ТБ є Smart TV і 3D. І моделі двох виробників готові повною мірою задовольнити запити покупців.

В останніх досягненнях компанії намагаються перевершити один одного, тому від моделі до моделі функціонал техніки все більше розширюється і вдосконалюється:

 • Торгова марка “Соні” оснащує свої ТВ широкими можливостями і дуже корисним контентом, тому система Smart TV проста у використанні. Японські розробники не люблять несподіванок в програмному забезпеченні і якихось вигадливих інтерфейсів.
 • При цьому “Соні” чудово спеціалізується на смартфонах і планшетах, що сприяє збільшенню числа цікавих додатків.

Важливо! Телевізори “Самсунг” нітрохи не поступаються в плані багатого функціоналу. Інтерфейс пристроїв зручний і зрозумілий, розібратися з управлінням не складе особливої праці. Хоча іноді зустрічаються скарги на низьку стабільність роботи телевізора і недосконалу оптимізацію.

Коли стоїть вибір “Самсунг” або “Соні” — що краще, телевізор варто пильно вивчити на наявність ще ряду корисних властивостей. Крім 3D і системи Smart, користувачі цінують у ТБ і такі функції:

 • “Картинка в картинці”. Це режим, при якому є можливість перегляду двох каналів ТБ одночасно: один розташований на весь екран, а другий — у вигляді невеликого вікна в стороні. Особливо цінують таку функцію затяті вболівальники футболу.
 • Інтеграція з ноутбуками і смартфонами. “Самсунг” по цій частині випереджає багатьох конкурентів, функція Allshare” встановлена на багатьох пристроях.

Важливо! Таким чином, замість пульта дистанційного керування можна використовувати свій смартфон.

 • Медіаплеєр. Раніше для перегляду потрібні зовнішні пристрої — відео і DVD-програвачі. Тепер же телевізори оснащені USB і HDMI виходами, картрідерами, через які ви можете відтворити медійні файли безпосередньо з флеш накопичувачі, карти пам’яті.
 • Наявність камери і мікрофону. Ультрамодні моделі телевізорів можуть бути оснащені такими можливостями, і тепер ви зможете спілкуватися по скайпу з далекими родичами, насолоджуючись зображенням по ТБ. До того ж, ці функції дозволяють управляти телевізором за допомогою жестів і голосу.

Завдяки таким можливостям, телевізор з простого пристрою для прийому телемовлення перетворився в “розумний” і технологічний гаджет. І це — далеко не всі зручності, які готові надати вам виробники техніки.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 4 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Дизайн пристрою

Коли ви вивчили технічні параметри і можливості ТБ, можна подумати і про зовнішньому вигляді телевізора. Який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні” у цьому відношенні? Чим виділяється корейське виробництво?

Важливо! Розробники прагнуть дивувати споживачів, тому моделі “Самсунг” часто мають оригінальний і стильний дизайн.

Деколи виявляється, що деякі задумки компанія запозичує у того ж самого “Соні”. Звичайно, не завжди неординарне оформлення буде доречно, адже техніка повинна гармонійно вписуватися в інтер’єр і може просто не відповідати стилю приміщення. Найважче — вибрати модель для кімнати в класичному стилі.

З цього боку, телевізори Соні” більш продумані і фундаментальні.

Важливо! Пріоритетом оформлення модельного ряду “Соні” є класика і лаконізм.

При цьому компанія ретельно ставиться до всіх нюансів дизайну: будь то корпус, підставка або навіть власний логотип на панелі. У підсумку виходить, що “Самсунг” — це новатор і завжди в пошуку альтернативних дизайнів, а “Соні” — це стабільність і традиції оформлення.

Важливо! Не варто забувати і про якість звуку. Даний показник вважається кращим у моделей “Соні”. І якість, і обсяг звучання японських телевізорів на висоті.

За фактом обидва виробника знаходяться практично на одному рівні якості, в чомусь схожі один з одним, але і мають особливості. Можливо, визначити, який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”, допоможуть думки реальних користувачів такої техніки.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 5 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Відгуки реальних покупців

На просторах мережі інтернет, ви з легкістю зможете дізнатися детальну інформацію про телевізори та відгуки. Причому, вони більш надійні та достовірні, ніж запевнення продавців-консультантів в магазинах побутової техніки.

На користь Samsung:

 • Багато покупців характеризують цей бренд, як один із самих улюблених, зважаючи відмінного поєднання функціоналу та дизайну телевізора.
 • Ще одним плюсом виділяють демократичну ціну за таку відмінну якість техніки.

Важливо! Багато споживачі вважають, що купуючи ТВ марки “Соні”, ви переплачуєте близько 20% вартості тільки за ім’я і репутацію виробника.

 • У порівнянні з аналогами, кольори більш інтенсивні, реальні.
 • Поломки або збої у “Самсунга” трапляються не часто, а термін експлуатації досить тривалий.
 • Хвалять користувачі та сервісне обслуговування, гарантійне.
 • Корейська компанія володіє власною виробничою лінійкою для ТБ, і в даному випадку ви отримуєте абсолютно ексклюзивну техніку “Самсунг”.

На користь Sony

Інша частина покупців, є прихильниками японської якості, підтвердженого багаторічним досвідом:

 • На думку багатьох покупців, розробники “Соні” роблять основний упор на якість техніки, її функціональність.
 • При цьому телевізори працюють багато років без збоїв, поломок.
 • Хвалять користувачі зручне, просте управління ТВ-пристроєм, відзначають реальну передачу кольору. Висока чіткість зображення тільки підсилює якість картинки.

Важливо! Японські телевізори володіють вражаючою соковитістю відтінків, але без отруйності, як буває у деякої продукції “Самсунг”.

 • При різному типі освітлення, моделі “Соні” показують себе з найкращої сторони — відблиски, відсвіти джерел світла не критичні.
 • За душі споживачам чистий звук телевізора, а також його насиченість.
 • Не може не радувати прекрасна збірка техніки.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 6 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Кращі моделі

За підсумками рейтингу, “Самсунг” або “Соні” — що краще, телевізор корейського виробника зайняв лідируючу сходинку, ну а слідом за ним, практично не поступаючись за якістю, розташувався конкурент з Японії. Як ми говорили, вибір залежить від конкретної моделі, деякі з яких ми зараз розглянемо.

Найпопулярніші

Які моделі найчастіше купують даних торгових марок? За ступенем популярності можна виділити такі телевізори обох компаній.

Samsung UE32J4000AU

Дана модель характеризується наступними параметрами:

 • Діагональ екрану дорівнює 81 див.
 • Дозвіл — 720p HD.
 • Стереозвук — Dolby Digital.
 • Функція Smart TV відсутній
 • Додаткові можливості: 4 функції.

Важливо! Вибираючи панель тієї чи іншої діагоналі, обов’язково подумайте над тим, як саме ви її встановите. В допомогу вам пропонуємо наступні публікації:

 • Як повісити телевізор на стіну?
 • На якій висоті вішати телевізор?
 • Полку під телевізор на стіну своїми руками.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 7 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Sony KDL-48WD653

Які параметри у даного девайса:

 • Діагональ екрану дорівнює 122 див.
 • Дозвіл — 1080p Full HD.
 • Стереозвук — Dolby Digital.
 • Функція Smart TV.
 • Додаткові можливості: 7 функцій.

Важливо! За підсумком: японський телевізор значно краще, але і ціна за таке задоволення чимала.

yakiy telev zor krasche samsung abo son 8 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

 

Бюджетні

У цю категорію потрапила попередня модель телевізора “Самсунг”, а ось найбільш доступна по ціні продукція японських виробників — це Sony KDL-32R303C. Ось його параметри:

 • Діагональ екрану дорівнює 81 див.
 • Дозвіл — 720p HD.
 • Стереозвук — Dolby Digital.
 • Функція Smart TV відсутня.
 • Додаткові можливості: 6 функцій.

Важливо! В кінцевому рахунку, обидві моделі однакові за своїми характеристиками, перевага на боці “Соні”, так як у неї більше функцій на дві позиції.

Новинки 2017

Який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”, які новинки вони презентували в 2017 році?

Samsung UE40K6000AU

Дана модель характеризується наступними параметрами:

 • Діагональ екрану дорівнює 102 див.
 • Дозвіл — 1080p Full HD.
 • Стереозвук — Dolby Digital, DTS.
 • Функція Smart TV.
 • Додаткові можливості: 7 функції.

Важливо! При покупці цієї або схожої моделі, щоб досить швидко розібратися з усіма нюансами, скористайтеся нашими інструкціями:

 • Як підключити інтернет до Смарт ТВ?
 • Як встановити флеш-плеєр на телевізор Самсунг?
 • Як налаштувати цифрові канали на телевізорі?

yakiy telev zor krasche samsung abo son 9 - Який телевізор краще — Самсунг або Соні?

Sony KD-65ZD9

Які параметри у даного девайса:

 • Діагональ екрану дорівнює 164 див.
 • Дозвіл — 4K UHD, HDR.
 • Стереозвук — Dolby Digital.
 • Функція Smart TV.
 • Додаткові можливості: 9 функцій.

Важливо! Новинка від “Соні” за своїми характеристиками, співвідношенню з вартістю виглядає більш привабливою, ніж “Самсунг”.

Відеоматеріал

Отже, що в результаті ми з’ясували. Телевізори марки “Соні”, і “Самсунг” мають чудові характеристики, вражаючий функціонал, відмінна якість картинки. Який телевізор краще — “Самсунг” або “Соні”, буде залежати від конкретної моделі, її ціни і ваших особистих переваг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *