З піджака зробити жилетку

z p dzhaka zrobiti zhiletku 1 - З піджака зробити жилетку

Майже в кожній сім’ї є старий чоловічий костюм, який без толку порошиться в шафі. Він вийшов з моди або зносився, або просто набрид. Але чоловічі костюми, як правило, шиють з якісних, добротних тканин. Викинути шкода, а в якості домашнього одягу він не годиться. Для цього краще взяти піжаму або бавовняну куртку, яка легко переться. А от костюм цілком годиться для переробки. Що можна зшити з чоловічого піджака? В умілих жіночих руках він ще може отримати друге життя у вигляді жіночої жилетки. Звичайно, тут не обійтися без швейної машинки і деякої вправності. Щоб зшити стильний жилет вам знадобиться старий костюм, який давно припадає пилом у шафі і 30 хвилин вільного часу. Ну що, почнемо роботу, щоб з піджака зробити жилетку.

Переробка піджака — спосіб 1

Дуже часто хочеться мати нову, оригінальну річ, але не можеш ніяк знайти підходящий варіант і залишається один спосіб — зшити самої. У даній ситуації вам знадобиться виконати наступну роботу:

  • Беремо готовий піджак і відрізаємо рукава по шву. Робити це потрібно акуратно, щоб не зіпсувати підкладку.
  • Потім підрізаємо пройму рукава, оскільки у жилета вона повинна бути більш глибокою.
  • Тепер ці пройми потрібно обробити. Тут згодяться і смужки шкіри або шкірозамінника, або яка-небудь тасьма. Дійте на свій смак.

Важливо! Фактично все готово, залишилося тільки зробити декор, щоб його облагородити. Можна додати еполети або хутряний комір. Підійде до нього і стильний вузький пасок.

Шиємо нову жилетку — спосіб 2

Якщо ви хочете жилет на блискавці, то:

  1. Потрібно відпороти всі гудзики з костюма.
  2. До його бортах пришити довгу блискавку.

Важливо! Можна вибрати місце і пристрочите дві короткі паралельні блискавки. Тоді ваш жилет буде виглядати ще крутіше і цікавіше.

А чи є ще варіанти?

Чого тільки не придумають умільці! Виявляються старих чоловічих непотрібних предметів гардероба можна зшити абсолютно дивовижні речі, наприклад, сукня-костюм або блузу-джемпер.

Відеоматеріал

Не бійтеся експериментувати, і тоді у вас в гардеробі з’являться нові стильні речі, ну або в крайньому випадку закінчаться всі старі, які займали багато вільного місця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *