Заміна картриджа для принтера Canon

zam na kartridzha dlya printera canon 1 - Заміна картриджа для принтера Canon

Абсолютно будь-яка техніка вимагає належного догляду. Принтер не є винятком. Обслуговування такого пристрою вимагає регулярного втручання людини, оскільки ресурси всередині приладу не нескінченні. Ви могли придбати собі такий пристрій додому або на робоче місце, але втратити при цьому всю необхідну документацію. Сьогодні ми постараємося допомогти власникам такої техніки і відповісти на питання, як відбувається заміна картриджа для принтера Canon.

Заміна картриджів в пристроях друку

Найчастіше заміна витратних матеріалів для принтера потрібно в рази рідше, ніж звичайна заправка. Абсолютно в кожній документації до приладу є докладна інструкція по експлуатації. Але що робити, якщо документ був загублений? Або до нього немає доступу?

Деякі користувачі в таких випадках спираються на свою інтуїцію, допускаючи багато помилок, які здатні вплинути на стабільність роботи принтера.

Принтери Canon є найпоширенішими пристроями і вдома, і в офісі. Заміна картриджа для принтера Canon — це не найскладніша процедура, але розуміння повинно бути і тут. Сам процес не здається складним, потрібно просто витягти старий картридж і замінити його на новий. Але початківці можуть впасти в паніку, тільки відкривши кришку приладу. Тому приділимо трохи уваги важливих нюансів процесу заміни картриджів.

Важливо! Перш ніж приступати до заміни, спробуйте альтернативний варіант. Почитайте про те, як відновити картридж принтера.

Витягаємо старі комплектуючі

Для того щоб замінити картридж, необхідно виконати наступні дії:

 • Вимкніть пристрій. Заходи безпеки повинні дотримуватися в першу чергу.
 • Відкрийте кришку, для того щоб отримати доступ до розхідників.
 • Знайдіть очима картридж, без особливих зусиль потягніть за ручку вгору.

Важливо! Картридж повинен легко піддаватися, тому велика сила може привести до висновку девайса з ладу.

 • Після цього упакуйте компонент в герметичну упаковку і утилізуйте його як небытовой відхід. Існують спеціальні контейнери, які створено для такого виду “сміття”.

Важливо! Будьте акуратні при витяганні деталей. Пристрій не слід упускати і хапатися за його рухомі частини.

zam na kartridzha dlya printera canon 2 - Заміна картриджа для принтера Canon

Підготовчі заходи та встановлення нового картриджа

Як встановити картридж Canon? Все досить-таки просто. Спершу потрібно трохи підготуватися і приділити увагу наступним радам:

 • Потрібно обзавестися компонентом, який ідентичний старому. Якщо ви не хочете переплачувати за лейбл, то можете придбати репліку, сумісну з вашим принтером.
 • Роздруковувати новий картридж треба тільки перед його установкою. Якщо була порушена герметичність упаковки, то уникайте дотиків до контактів і фотобарабану.
 • З гаджета може прокидатися тонер, тому не забувайте про дотримання чистоти.
 • Дуже акуратно позбавляйтеся від упаковки, не рвіть і не тягніть її. Потрібно просто потягнути за “язик” в потрібному напрямку і зняти скотч з контактів приладу.
 • Деякі фахівці рекомендують обережно обертати картридж в горизонтальному положенні. Подібні заходи допоможуть рівномірно вкластися тонеру всередині ємності.
 • При установці нової комплектуючої частини будьте обережні. Гаджет досить вставити в спеціальні пази, уникаючи зайвих зусиль.
 • Якщо процес йде “туго”, то акуратно дістаньте компонент і повторіть попередній крок.
 • Щоб перевірити роботу після установки, необхідно просто надрукувати пробну сторінку.

Важливо! У ході розбору пристрою навряд чи у вас вийде залишитися чистими. Збережіть собі на замітку кілька способів, як відмити фарбу з принтера з рук.

Встановлення картриджа принтер Canon вже не здається такою складною, вірно? Тоді давайте поговоримо про деякі нюанси.

zam na kartridzha dlya printera canon 3 - Заміна картриджа для принтера Canon

Нюанси

Процес заміни в лазерних і струменевих принтерах практично ідентичний, але і тут є свої відмінності. Більшість сучасних пристроїв, у яких використовується струменева технологія нанесення чорнила, допускають заміну окремих ємностей для чорнила. Кришка знімається на задній або верхній частині пристрою. Деякі моделі мають функцію “Заміна чорнила”, що тільки спрощує процес.

Струменевий принтер самостійно призведе друкувальну головку картриджа в зону доступу. У кольорових пристроїв ємностей буде кілька, кожну з яких можна замінювати окремо. У того ж Canon може бути два резервуара різного типу, заміну тоді доведеться проводити строго у відповідності з видом ємності. Кожен “посудину” кріпиться спеціальним фіксатором, так що процес вилучення проходить за допомогою легкого натискання на нього і підйомом вгору.

Важливо! Встановлювати новий картридж слід до самого клацання цього фіксатора.

Повторимося, що перестаравшись з зусиллями, можна відчути неприємні наслідки, які помітно вплинуть на роботу принтера.

Важливо! Не поспішайте відразу діяти покроково по інструкцій, викладених вище. Розгляньте і ще один варіант, якщо він підходить для вашої моделі МФУ. Клікайте по посиланню, де докладно все написано про встановлення СНПЧ на принтер.

zam na kartridzha dlya printera canon 4 - Заміна картриджа для принтера Canon

Canon Pixma Ip

Тут вся процедура буде виглядати дещо складніше. Труднощі викликає конфігурації пристрою друку. Для зручності, потрібно знімати всю друкувальну голівку з корпусу, а виміру резервуарів проводити вже поза корпусу приладу. Відбувається це дію за допомогою натискання зверху вниз, не забуваючи про фіксатор. Установка нового компонента вважається завершеною, якщо ви почули клацання затиску.

Відеоматеріал

Як бачите, особливих премудростей і технічних складнощів в заміні картриджів в принтері Canon немає. Треба просто мати розуміння його пристрої і виконувати все гранично акуратно, тоді і проблем з подальшою експлуатацією техніки не виникне. Успіхів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *