Заміна підшипника на пральній машині LG

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 1 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Якщо в процесі прання та інтенсивного віджиму ваша пральна машина починає видавати сильний шум і підозріло стукати, найімовірніше, у вашого приладу виникла проблема з підшипниками. Заміна підшипника на пральній машині LG — досить клопітка, але не складна справа, яка цілком може бути виконано в домашніх умовах. У цій статті ми поділимося з вами докладною інструкцією по проведенню ремонтних робіт.

Як підготуватися?

Щоб максимально заощадити свій час, перед тим, як поміняти підшипник в пральній машині LG, необхідно заздалегідь підготувати наступний комплект інструментів:

 • пасатижі;
 • розвідний ключ;
 • набір викруток;
 • металева шпилька;
 • мастило WD-40;
 • невеликий молоточок;
 • набір ріжкових ключів;
 • автомобільний герметик.

Після підготовки інструменту подбайте про придбання оригінальних деталей — сальника і підшипників, для швидкого і якісного виконання ремонтних робіт.

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 2 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Важливо! Придбати необхідні комплектуючі можна в сервісному центрі, фірмовому магазині або в Інтернеті.

Також одним з важливих моментів підготовчого етапу є визначення найбільш комфортного місця для розбору пральної машини. Для цих цілей краще всього підійде просторе, чисте місце, де помістяться всі деталі розібраного побутового приладу.

Важливо! Бувають випадки, коли при включенні пральної машини вибиває автомат. Це може бути пов’язано:

 • з внутрішніми проблемами приладу;
 • з неправильно встановленої розеткою у ванній.

У будь-якому разі проблему слід усувати, так як це може привести до поломки техніки. Також не забудьте захистити машину від стрибків напруги в мережі, вам допоможе мережевий фільтр.

Розбирання корпусу пральної машини LG

Щоб здійснити заміну підшипника в пральній машині LG своїми руками, вам доведеться практично повністю розібрати корпус обладнання, всередині якого і знаходиться рухома вісь барабана.

Перший етап

Для початку вам необхідно зняти основні стінки і панелі пралки, які заважають отримати вільний доступ до внутрішніх комплектуючих приладу. Почніть з демонтажу верхньої кришки. Здійснити дану операцію досить просто, адже для зняття даної деталі вам достатньо:

 • відкрутити кріпильні елементи;
 • зрушити кришку на себе;
 • трохи підняти вгору.

Далі:

 1. Після проведення даних операцій вийміть з конструкції призначену для завантаження порошку ємність.

Важливо! Знімайте дану деталь дуже акуратно, адже в ній може скупчуватися вода, а ви не повинні допустити потрапляння вологи на електроніку протягом ремонту.

 1. В ніші кюветки відкрутіть кріпильні болти верхньої кришки, а також відчепіть всі дроти, які заважають її вільному демонтажу.
 2. Поставте деталь трохи в стороні.
 3. Для демонтажу нижній панелі пральної машини LG просто акуратно відігніть виготовлені з пластику засувки за допомогою плоскої викрутки.
 4. Тепер залишилося відкрутити і зняти приладову і передню панель. Однак для її демонтажу необхідно акуратно зняти гумову манжету, попередньо видаливши дротяний хомут.

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 3 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Другий етап

Після розбирання корпусу пральної машини від виробничої компанії LG необхідно звільнити її бак від усіх кріпильних елементів і витягнути його. Для досягнення даної мети відкрутіть наступні деталі:

 1. Кріплення заливного клапана.
 2. Проводи підключення двигуна.
 3. Зливний патрубок.
 4. Верхні і нижні противаги.
 5. Кріплення амортизаторів.
 6. Патрубок з контролера водного рівня.

Важливо! Після від’єднання всіх перерахованих елементів конструкції ви все ж зможете легко і швидко витягти бак.

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 4 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Важливо! Зверніть увагу на накип, яка утворилася в процесі експлуатації приладу. Жорсткість води призводить до поломки машини. Щоб цього не сталося, за пральною машиною потрібно правильно доглядати. Дізнайтеся про це у наших окремих постах:

 • Профілактика пральної машини.
 • Як видалити накип в пральній машині?

Третій етап

Щоб замінити підшипник для пральної машини LG, необхідно розібрати бак і вибити барабан. Для цього достатньо відкрутити кріпильні болти і розділити конструкцію на дві комплектуючі частини. Отримавши доступ до шківа барабана відкрутіть його кріплення.

Важливо! Якщо якісь деталі вкрилися іржею, “прикипіли” і не бажають відкручуватися, то допоможе їх обробка за допомогою WD-40.

Притуливши металеву шпильку до центрального болта, акуратно постукуйте по ній молоточком, що повинно привести до поступового выбивани валу.

Важливо! Огляньте поверхню втулки і вала на предмет виявлення суттєвих пошкоджень і зносу. При необхідності замініть дані комплектуючі.

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 5 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Важливо! Дотримуючись основних правил експлуатації, можна продовжити термін служби пральної машини. Це стосується і маси завантаження для прання білизни. На нашому сайті корисних порад в окремому огляді ви можете знайти таблицю маси білизни, яка суттєво допоможе вам при роботі з приладом.

Четвертий етап

Настав час безпосередньої заміни підшипників пральної машини LG. Для цього:

 1. Вибийте відслужили своє деталі з барабана і ретельно прочистіть місце їх розташування від засмічень і металевої стружки.
 2. На чисте місце акуратно посадіть новий підшипник і трохи притисніть його рукою.
 3. Після цього акуратно забийте деталь на належне йому місце.

Важливо! При заміні підшипників обов’язково здійснюється і заміна сальників, які необхідно ретельно обробити призначеної для ремонту пральних машин мастилом і встановити на місце. Після завершення процедур зберіть пралку, дотримуючись зворотний порядок дій.

zam na p dshipnika na pral n y mashin lg 6 - Заміна підшипника на пральній машині LG

Важливо! Бувають такі поломки, ремонт яких потребує великих витрат, і простіше купити нову техніку. Вибрати її вам допоможе наш «Рейтинг пральних машин за якістю і надійності».

А в ще одній статті ви дізнаєтеся, куди подіти стару пральну машинку.

Популярні помилки

Вирішивши самостійно замінити підшипник в пральній машині LG, багато допускають ряд помилок, які призводять до неприємних наслідків, збільшення тривалості і вартості ремонту.

Найбільш популярними помилками новачків є наступні дії:

 1. Обрив проводів в процесі зняття передньої панелі вашої пральної машини.
 2. Пошкодження цілісності манжети завантажувального люка.
 3. Обрив проводів термодатчика.
 4. Зрив “прикіпили” болтів.
 5. Пошкодження барабана при вибиванні відслужили своє підшипників.
 6. Нанесення ушкодження шківа.

Важливо! Якщо ви не впевнені, що зможете здійснити необхідні для ремонту дії правильно і безпечно, то краще звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра.

Відеоматеріал

У цій статті ми розповіли вам, як здійснюється заміна підшипників на пральних машинах LG і що необхідно для проведення таких ремонтних робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *