Засоби для посудомийних машин — рейтинг

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 1 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Ніхто не буде заперечувати, що посудомийна машина є справжнім порятунком для господині. Завдяки їй відбувається економія не тільки часу і сил, але води з електроенергією. Для того щоб техніка прослужила багато років, їй потрібно не тільки правильний догляд, але і підбір правильних засобів для миття. Розглянемо засоби для посудомийних машин, рейтинг найкращих з них. Завдяки їм техніка не буде пошкоджена і працювати максимально ефективно.

Товари, представлені на сучасному ринку

Як вже згадувалося, вибрати найкращий засіб для посудомийних машин – завдання дуже важлива. Спеціальні склади представлені у вигляді порошку, таблеток і гелів.

Важливо! Техніка для миття посуду в наші дні є таким же необхідним предметом побутової техніки, як та обладнання для прання речей. Ознайомтеся з підготовленим нами матеріалом, щоб дізнатися, як працює посудомийна машина.

Порошок

Такий варіант – найдешевший і зручний. Але, використовуючи його, можна зіткнутися з недоліками. Наприклад:

 • Порошок може бути просыпан повз спеціального відсіку. Це призводить до збільшення ризику того, що на матеріалі можуть з’явитися подряпини.
 • Можливо випадкове вдихання парів порошку, що може завдати шкоди здоров’ю, адже він не є натуральним.

Важливо! Для проходження одного циклу потрібно приблизно 30 грам порошку.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 2 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Гель

Основним недоліком є висока вартість такого миючого. Однак цей засіб можна назвати безпечним. До його складу не входять абразиви, гель здатний впоратися з найскладнішими забрудненнями, до того ж, він швидко розчиняється у воді.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 3 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Таблетки

Таким варіантом краще не користуватися для посудомийок старих моделей. Ці прилади можуть не розпізнати таблетки. Переваги представлені:

 1. Ефективністю;
 2. Безпекою для посуду;
 3. Безпекою для техніки.

Важливо! Основний мінус полягає в тому, що під час короткого миючого циклу таблетка може не повністю розчинитися. Засіб відрізняється високою вартістю і великою витратою: на цикл доведеться витратити одну таблетку.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 4 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Універсальний засіб

Такий засіб має якості миючого, пом’якшувача для води та ополіскувача. До того ж, у деяких універсальних засобах є добавки, видаляють накип.

Важливо! Нерідко миття посуду в машині підносить неприємні сюрпризи. У нашій статті ми детально розібрали проблему появи білого нальоту на посуді.

Як правильно вибрати засіб?

Щоб робота посудомийної машини була ефективної і тривалої, при виборі миючого засобу слід врахувати масу нюансів (склад, тип техніки тощо).

Важливо! Зверніть увагу, що якість миття посуду не завжди залежить від миючого засобу, проблема може бути зовсім в іншому. Дізнайтеся про основні причини і способи усунення дефекту, якщо посудомийна машина погано миє посуд.

Виділимо основні правила:

 • Якщо ви хочете зрозуміти, засіб для посудомийної машини — яке краще, то однозначно знайте: тільки не те, яке використовується при ручному митті посуду. Техніка буде втрачено назавжди.

Важливо! При виборі миючого слід враховувати тип/клас машини.

 • З допомогою слаболужних коштів з ензимами посуд буде відмита дбайливо навіть при температурі 40-50 градусів. До того ж, їх можна застосовувати до посуді будь-якого типу.
 • Завдяки варіантам, у складі яких є хлор, можна швидко позбутися від будь-яких забруднень. Але вони категорично не підходять для крихких виробів з кришталю, фарфору, мельхіору, срібла.
 • Якщо в складі є лужні компоненти і компонент окислює, в основі якого лежить кисень, засіб використовується для будь-якого посуду, але воно має відбілюючий ефект.
 • У складі гелю не повинен бути присутнім хлорний відбілювач, фосфати, ЕДТА, барвники і ЦЯ. Кращим варіантом буде гель, в якому містяться біологічні компоненти.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 5 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Кращі засоби

Після покупки посудомийної машини виникає маса питань: які таблетки, порошок краще для посудомийної машини, який засіб вибрати?

Звичайно ж, хочеться, щоб воно було екологічно чистим. Розглянемо кращі таблетки для посудомийної машини, рейтинг яких представлений нижче.

MAGIC POWER

За словами виробника, завдяки цьому товару експлуатація посудомийній техніки буде просто ідеальною. Він складається з наступних складових:

 • Основного засобу для миття;
 • Ополаскивающего кошти;
 • Складу для пом’якшення води;
 • Ензимів для боротьби з жиром і крохмалями.

До складу кожної таблетки входять елементи активного кисню, за допомогою якого будуть видалені самі складні забруднення. Компоненти з ополаскивающим ефектом служать не тільки для видалення бруду, але і допоможуть посуді швидко висохнути.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 6 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Важливо! Завдяки таблеткам Magic Power на тарілках збережеться малюнок, а скло буде сяяти по-особливому.

Ecover

Такий товар відрізняється:

 1. Екологічною безпекою;
 2. Простотою у використанні;
 3. Хорошою смываемостью;
 4. Ефективною експлуатацією.

Важливо! До складу Ecover входять тільки природні компоненти. Це – гарантія того, що у користувача не з’являться алергічні реакції.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 7 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Frau Schmidt

Це – практично найкращі таблетки для посудомийних машин. Їм під силу впоратися з жировим шаром, засохлими плямами від чаю і кави. Посуд з будь-якого матеріалу стане блискучою і сяючою.

Важливо! Функціональні особливості не втрачають свою силу навіть в холодній воді.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 8 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Clean and Fresh

Миючий з високими очисними властивостями. Таблетка впорається з будь-якими забрудненнями, не викличе алергії, захистить вашу техніку від накипу.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 9 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Lotta

Товар має прекрасні експлуатаційні дані. Він характеризується:

 • Якісної мийкою;
 • Захистом від дратівливих запахів;
 • Ополаскиваемостью.

zasobi dlya posudomiynih mashin reyting 10 - Засоби для посудомийних машин — рейтинг

Засіб швидко і якісно впорається з видаленням бруду і жиру. Після процесу полоскання на посуді не залишаються плями і розводи. Після використання Lotta посуд залишиться блискучою і прозорою, з яскравими малюнками.

Відеоматеріал

Вибираючи засіб для посудомийної машини, важливо не розгубитися у всьому різноманітті і вибрати те, що буде найкращим. Вибираючи таблетки, гель або порошок, обов’язково звертайте увагу на те, щоб засіб підходила саме до вашої техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *