Жирна шкіра обличчя — як позбутися в домашніх умовах?

Для кожної людини, незалежно від статі, дуже важливо, як він виглядає. Але на жаль, з багатьох причин, не всім вдається бути красенями і красунями від природи. Кожен третій чоловік стурбований проблемами зі шкірою — надмірна сухість, жирність, вугри або прищі. Все це дуже неприємно і проблематично. Багато хто задається питанням, якщо жирна шкіра обличчя, як позбутися в домашніх умовах від усіх неприємних проявів. Головне при цьому — з’ясувати причину, за якої виникла така ситуація. Які саме симптоми вимагають негайного втручання, і що саме треба робити, щоб шкіра на обличчі була приємною, розберемося в цій статті.

Важливо! Тривалість лікування залежить від “занедбаності” вашої шкіри. Якщо ви забезпечуєте їй своєчасний і правильний догляд, то приберете жирний блиск дуже швидко. Якщо ж випадок не піддається домашнього лікування, то доведеться звернутися до фахівця.

Причини появи жирного блиску

Перш ніж вибрати препарат або засіб для усунення зайвої сальності шкірного покриву, слід з’ясувати причину її виникнення.

Важливо! Виділення шкірного сала — це нормальна реакція людського організму на зовнішні негативні впливи. Тобто, жирний блиск відіграє роль захисної оболонки.

Розглянемо кілька причин появи зайвого шкірного сала:

  1. Зловживання нездоровою їжею. Всі без винятку люблять копченості, пряні і солоні продукти. Звичайно, можна собі дозволяти “по святах”, а бажано взагалі виключити їх зі свого раціону харчування. Така їжа негативно впливає на шкірний покрив.
  2. Невідповідні засоби для догляду. Маються на увазі тоніки і шампуні, до складу яких входить спирт і саліцилова кислота. А також при сильно засмальцьованому шкірному покриві варто припинити використання жирних кремів і пілінгів.
  3. Високий рівень вологості.
  4. Порушений гормональний фон. Така причина виникнення найчастіше відноситься до підлітків, так як в цей період організм активно розвивається і розбудовується. Але збої можуть виникати і у дорослих жінок у різний період їх життя, повністю виключити цю причину неможливо без відповідних аналізів.
  5. Стресові ситуації. Психічний стан має бути завжди в нормі, без потрясінь і травм. Постійно перебуваючи в напружений обстановці, шкірний покрив починає в’янути і з’являється маса неприємних проблем — прищі, вугри.

Розібравшись з причиною появи, необхідно відразу ж вибрати відповідний препарат, який позбавить вас від зайвого сального блиску.

Правильний догляд за проблемною шкірою

Проконсультувати з приводу догляду за жирною шкірою може тільки кваліфікований косметолог. Але є кілька правил, про які повинен знати кожен власник такого типу епідермісу:

  • Правильне харчування і повноцінний відпочинок.
  • Правильний підбір косметики (кремів, тональних основ, гелів).
  • Не використовуйте щіточки і спонж для очищення обличчя. Рекомендується вмиватися холодною або ледве теплою водою без використання косметичних засобів та приладів.
  • Не забувайте розширити пори шляхом розпарювання особи. Парові ванночки можна робити на основі відвару трав.

Важливо! Якщо дотримуватися цих правил, можна цілком уникнути різних шкірних захворювань. Виконання перерахованих вище рекомендацій дає гарантію швидкого позбавлення жирного блиску шкіри будь-якої жінки в домашніх умовах.

Як позбутися проблемної шкіри в домашніх умовах?

Лікування в домашніх умовах обов’язково повинно контролюватися косметологом, так як одна неправильна маніпуляція може призвести до серйозних наслідків. Необхідно щодня проводити наступні процедури, щоб позбутися від жирної шкіри:

  1. Очищати шкірні покриви тоніком без вмісту спирту. При цьому використовувати м’яку губку. Також можна застосовувати м’яку міцелярно водичку.
  2. Зволоження. Незважаючи на те, що сальні залози працюють в інтенсивному режимі, ця процедура вважається однією з найбільш необхідних. Можна застосовувати готові косметичні препарати або підручні засоби. Відмінно підійде маска з подрібненої вівсянки і молока. Суміш наноситься на обличчя і тримається 20 хвилин. Після цього змивається холодною водою.
  3. Глибока чистка. Дану процедуру потрібно проводити не частіше одного разу в тиждень. Зазвичай використовується маска з глини. Необхідно невелику кількість каоліну (білої глини) змішати з теплою кип’яченою водою до консистенції сметани. Потім нанести на шкіру і потримати 15-25 хвилин. Після змити теплою водою. Також можна використовувати покупні маски для глибокого очищення.

Важливо! Якщо ви страждаєте від акне або прищиками, рекомендується використовувати косметичні препарати, до складу яких входять: липогидроксикислота, липолиевая і саліцилова кислоти. Вони прекрасно справляються з мікробами і відлущують омертвілі клітини епідермісу.

Народні рецепти по боротьбі з жирним блиском

Якщо ви не довіряєте аптечним засобів, фахівці рекомендують використовувати народні засоби для вирішення проблем шкіри. До того ж, натуральні речовини набагато ефективніше і безпечніше покупних. Розглянемо кілька популярних і дієвих варіантів масок:

  • Яблучна — слід подрібнити яблуко в блендері або з допомогою терки. Потім додати пару крапель ароматичного масла чайного дерева і один яєчний білок. Змішати масу до однорідної консистенції і нанести на обличчя. Тримати близько півгодини, потім змити прохолодною водою.
  • Відвар петрушки — свіже або сухе листя і стебла залити окропом. Дати настоятися і охолонути. Таким відваром можна вмиватися через день. Він насичує клітини бадьорістю і свіжістю. Деякі приймають його всередину.
  • Сметанна з медом — склянка сметани слід змішати з двома чайними ложками рідкого меду. Нанести суміш на обличчя. Потримати 15 хвилин і змити теплою водою. Така маска пом’якшує шкірний покрив.
  • Огіркова — застосовується з давніх часів і популярна по сей день. Потрібно дрібно нарізати огірочок кружальцями і покласти на обличчя. Потримати в такому стані кілька хвилин. Потім протерти обличчя м’яким тоніком.
  • Відвар з квіток календули і ромашки — дуже дієвий, але застосовувати його часто не рекомендується, так як він сильно сушить шкіру. Слід квітки в рівних кількості змішати і залити окропом, дати настоятися. В охолодженому розчині змочити ватний диск і протирати їм шкіру два рази в тиждень.

Важливо! Можна використовувати маски за власним рецептом, комбінуючи інгредієнти один з одним. Головне — не перестаратися і не пересушити шкірні покриви.

Підійшовши до питання відповідально, будь-яка жінка легко позбавитися від жирного блиску на шкірі в домашніх умовах.

Косметичні процедури

Для того щоб домогтися більш якісного результату в боротьбі з сальним блиском, фахівці рекомендують хоча б раз в два місяці відвідувати процедурний кабінет косметолога:

  1. Ультразвуковий пілінг — очищає тільки верхній шар епідермісу.
  2. Биокибернетическая процедура — нормалізує роботу сальних залоз, відновлює обмінний процес і виводить шкідливі речовини.
  3. Масаж обличчя — покращує циркуляцію крові.
  4. Біоревіталізація — зволожує шкірний покрив з допомогою гіалуронової кислоти.
  5. Мезотерапія — насичення шкірного покриву вітамінами.

Відеоматеріал

Якщо навіть зрідка проводити хоча б одну з перерахованих процедур, то можна стати однією з тих, хто більше цікавиться шкірними неприємностями. Сподіваємося, відтепер ви — саме така щаслива дівчина!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *